Yönlendirme kodunu kullanınca "//" oluşuyor

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Kod:
Redirect 301 /Technopat /

".htaccess" ile bu kodu kullanınca yönlendirdikten sonra aradaki slash karakteri "/" yerine "//" görünüyor. Bunu nasıl tek slash yaparız?

Slash hangi tarafa geliyorsa .htaccess'ten o taraftaki slash'ı kaldırmayı deneyin. localhost//Technopat/ oluyorsa .htaccess'ten Redirect 301 Technopat / olarak değiştirin. .httaccess'te olay nasıl oluyordu hatırlamıyorum ama React Router'da bazen bu problemi yaşıyorum belki mantığı aynıdır.

Baya hacky bir cozum ama Cift slash'i da tek slash'a yonlendiren ayri bir route yazilabilir sanki.
Ya da :
/hede / yerine,
hede /
denenebilir.

Hic .htaccess kullanmadim bu arada.

Baya hacky bir cozum ama Cift slash'i da tek slash'a yonlendiren ayri bir route yazilabilir sanki.
Ya da :
/hede / yerine,
hede /
denenebilir.

Hic .htaccess kullanmadim bu arada.
Gerçekten hiç denememişsin. Soldaki slash işaretini kaldırdım. Yine aynı sonucu veriyor.

Slash hangi tarafa geliyorsa .htaccess'ten o taraftaki slash'ı kaldırmayı deneyin. localhost//Technopat/ oluyorsa .htaccess'ten Redirect 301 Technopat / olarak değiştirin. .httaccess'te olay nasıl oluyordu hatırlamıyorum ama React Router'da bazen bu problemi yaşıyorum belki mantığı aynıdır.
Durum yine aynı.

Geri
Yukarı