Yoğun bakımda kadın ve erkeği ayrı odalarda tutmak mümkün değil mi?'

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence bilerek milleti kışkırtmak için böyle şeyler yazıyorlar yoksa bu kafada bir adamın yazı yazmayı bilmesini veya internet kullanabileceğini sanmam .

Belki de bir tutuşma yaşıyor adamcağız kendi içinde. Korkudan ne söylediğini bilmiyor, çok takılmayın.
IMG_20180228_113100.jpg

Müslümanlığı Kuran'dan öğrenen bir toplum olsaydık böyle bir tartışma hiç çıkmayacaktı, emin olun.
Müslümanlığın ne olduğu Kuran'da yazıyor zaten. Aç ve oku, çok mu zor? Gidip de neden saçma sapan din yorumu yapılan kitapları okuyorsunuz?
İşine gelince istediğin gibi yaşa, işine gelmeyince "Din böyle emrediyor".

Şimdi bu zihniyetteki bir adamın penceresinden bakarsak adamın kafasında şöyle bir tablo var:
"Yurtlarda 10 yaşından küçük erkek çocuklara tecavüz var zaten, İstanbul'da 9 yaşından küçük onlarca hamile kız çocuğu var. Benim hasta anneme neler yaparlar kim bilir. Bari ona bir önlem alayım."
Bu tip şeref yoksunu varlıklar (insan diyemeyeceğim kimse kusura bakmasın) akılları yerine başka yerlerini kullandıkları için kafa direk oraya yöneliyor zaten. Yani ona sorarsan tüm hemşireler, doktorlar, hasta bakıcılar vs. toplanıp seks partisi düzenliyorlar hastenelerde. Çünkü kafa bu. Sonra işin içine kutsal kitapları ve dinleri katmaya başlıyorlar. "Asansöre kızlı erkekli binmek dinimizde caiz değil." Hayır kardeşim. Mekke'den Medine'ye yürüyen bant olsaydı o da caiz olurdu. Mekke'den Medine'ye sadece erkekler mi göç etti? Hep birlikte edildi. Yani bir erkekle bir kadın yan yana çalışınca veya otobüste oturunca cinsel ilişkiye girmeleri gerekmiyor. O yüzden biz hayvanlardan ayrılıyoruz ve kendimize insan diyoruz. Ama tabi evrime karşı dik durup hayır ben hala bir yobazım 3 yaşından sonraki bütün kız çocukları bana mübahtır diyenleri engelleyemiyoruz maalesef.

Tıpta cinsiyet ayrımı yapılsaydı milyonlarca kişi şuan hayatını kaybetmişti... Daha önce arkadaşın dediği gibi:
''Seks ile kafayı bozmuş bu dinciler.''

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı