Yoklama alınmadan okula girip çıkabilir miyim?

• Konuyu başlatan BGSGP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 280

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yarın matematik sözlüsünü 10 puan arttırmak için hoca ödev verdi, yaptım ancak ödevi pazartesi vermemiz gerekiyor. Pazartesi matematik dersimiz olmadığından "3. saatten veya sonrasında okuldan beni bulup gösterin" dedi demesine, ben okula gitmeyi istemiyorum. Özürsüz devamsızlığım zaten 0, o sıkıntım yok.

Yani derslere falan girmeyeceğim. Teneffüste hocaya ödev gösterip çıkacağım.

Okula 3. saatten sonra gidip hemen geri çıkabilir miyim? Yoksa geri çıkarken "kaçtın" muamelesi mi görürüm?

Yarın matematik sözlüsünü 10 puan arttırmak için hoca ödev verdi, yaptım ancak ödevi pazartesi vermemiz gerekiyor. Pazartesi matematik dersimiz olmadığından "3. saatten veya sonrasında okuldan beni bulup gösterin" dedi demesine, ben okula gitmeyi istemiyorum. Özürsüz devamsızlığım zaten 0, o sıkıntım yok.

Yani derslere falan girmeyeceğim. Teneffüste hocaya ödev gösterip çıkacağım.

Okula 3. saatten sonra gidip hemen geri çıkabilir miyim? Yoksa geri çıkarken "kaçtın" muamelesi mi görürüm?
Hayır ilk saat muhtemelen çıkış kapıları açık oluyor. Eğer hemen verip çıkarsan bir şey diyemezler.

Okula yoklama defterinde hiç giriş yapmadın olarak gözükeceği için mantıken kaçmışta sayılmazsın. Gelmemiş sayılırsın.

Sanmıyorum ben ödev teslim edip çıkmıştım güvenlik gördü ama bir şey demedi kapılar kilitli olmuyor zaten hiç olmadı müdür yardımcısından kağıt alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı