Yoklama defterini karalamak

Eğer 1-2 kişi ise yanlış yazılmıştır diye filan bir şey demezler. Ama 4-5 kişi iseniz fark edilirsiniz ve sınıf defteri remi evrak olarak geçtiği için üzerinde değişiklik yapmak çok büyük suçtur. Gerisi hocalarına kalmıştır. Okulda hocaların ile aran iyi ise sadece bir daha yapamayacağım tarzı sözleşme imzalayıp kurtulursun. Kötü ise uzaklaştırma filan verebilirler.

Aynısı bizim sınıfta olmuştu. Karalayıp yanına öğretmen imzası atıldıysa sıkıntı yok ama öğretmen imzası yok ise sıkıntı. Sınıfa gelmişti müdür yardımcısı ama haklarında işlem olmadı.

9 sınıf öğrencisiyim öğretmen bize performans ödevi verdi bana ve 4 arkadaşımin puanını eksik girmiş bizde hocaya söyledik ama hoca bizi yok yazmış bizde sınıf defterini bilmeden daksilledik cezamız ne olur ilk defa idareye gittim

@Narinciye yoklama kağıtları resmi kağıt yerine geçtiği için evrakta sahtecilik sucundan dolayı direkt olarak okuldan atılma riskiniz de var. Sınıf defterini nasıl bilmeden daksilliyorsunuz bu arada? Merak etmedim değil açıkçası :D

Vallahi dostlar yazmak için biraz geç kalmışım fakat ben bu sene 10. sınıftım yarım gün sabahtan okula gelmeyip öğleden sonra gelmiştim. Hiç yok yazılmak istemiyordum önce bir güzel numarayı karaladım, ondan sonra da dakstil çektim hiçbir şekilde numarayı göremesinler diye. Ertesi gün veya ondan sonraki günlerde hiçbir şey olmamıştı. Ama kime söylesem işte sen bittin, geçmiş olsun falan diyordu. Yapacaksanız 1 kere falan yapın, bir daha da yapmayın derim.

Geri
Yukarı