Yolda kuş buldum, ne yapmalıyım?

Mubis10

Centipat
Merhaba arkadaşlar, az önce Şok marketten muhabbet kuşum için yem almaya gittim. Aldıktan sonra dönerken yerde bir kuş gördüm. Galiba cennet papağanı. Neyse bu kuşu biraz hırpalamışlar ve hava çok soğuktu ölecek gibiydi. Bir de kuş uçamıyor ve çok ürkek. Ben de aldım elime getirdim eve ama bu hayvanın yemi muhabbet kuşlarından farklı ve en yakın petshopa arayıp sorduğumda elinde olmadığını söyledi. Ayrıca aynı kafeste durmuyorlar. Benim dişi kuş hemen zarar veriyor bu papağana. Bu hayvana ne yapmalıyım? İnternetten yem söylesem en az 3 güne gelecek. Şu an durumu daha iyi ama çok halsiz. Ne verebilirim bu hayvana yemesi için?

Merhaba arkadaşlar, az önce şok marketten muhabbet kuşum için yem almaya gittim. Aldıktan sonra dönerken yerde bir kuş gördüm. Galiba cennet papağanı. Neyse bu kuşu biraz hırpalamışlar ve hava çok soğuktu ölecek gibiydi. Bir de kuş uçamıyor ve çok ürkek. Ben de aldım elime getirdim eve ama bu hayvanınyemi muhabbet kuşlarından farklı ve en yakın petshopa arayıp sorduğumda elinde olmadığını söyledi. Ayrıca aynı kafeste durmuyorlar. Benim dişi kuş hemen zarar veriyor bu papağana. Bu hayvana ne yapmalıyım? İnternetten yem söylesem en az 3 güne gelecek. Şu an durumu daha iyi ama çok halsiz. Ne verebilirim bu hayvana yemesi için?

Ceviz verebilirsin.

Geri
Yukarı