Yoldaşları lord yapma limiti var mı?

nickimyokbenim

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyuna başladığımdan beri elime geçen her lordu, soyluyu, imparatoru infaz ettim. Haliyle bütün haritayla ilişkim -100 şu an. O yüzden hiçbir lordu yanıma çekemiyorum. Yoldaşlar lord yapılıp klan kurdurulabildiği için 3-4 tane lord yaptım öyle ama merak ettim, yoldaşlar lord yapmanın ve klan kurdurmanın bir kotası var mı? Eğer sınır yoksa, bulduğum her yoldaşı lord yapıp klan kuracağım.

Ek olarak, yoldaşlarımı lord yaptıktan sonra bana ihanet etme ya da beni tetketme ihtimalleri var mı?

Savaşıp ele geçirin sonra da serbest bırakın, ilişkiniz düzelir.
Valla çoğunun anası babası dedesi kim varsa öldürmüşüm, bırakmakta içimden gelmiyor. Battı balık yan gider deyip kesmeye devam ediyorum.
İhanet etme ihtimalleri var kotayı bilmiyorum ancak ben bayağı bir yapmıştım yok herhalde.
Emin misiniz, lord yaptığımız kendi yoldaşlarımızın bize ihanet etme ihtimali var mı? Normal lordları yanımıza çekince, bırakıp gidiyorlar bazen onu biliyorum ama yoldaşlar konuşunda emin miyiz? Siz yaşadınız mı hiç?

@nickimyokbenim lordları yok ettikçe yeni lordlar türüyor mu? Mesela hiç olmayan bir hanedan hiç bilinmeyen karakterlerle kurulabiliyor mu? Yoksa hep aynı aile fertleri lord öldükçe lord haline mi geliyor?

Vallahi çoğunun anası babası dedesi kim varsa öldürmüşüm, bırakmakta içimden gelmiyor. Battı balık yan gider deyip kesmeye devam ediyorum.

Emin misiniz, lord yaptığımız kendi yoldaşlarımızın bize ihanet etme ihtimali var mı? Normal lordları yanımıza çekince, bırakıp gidiyorlar bazen onu biliyorum ama yoldaşlar konuşunda emin miyiz? Siz yaşadınız mı hiç?

Yaşadım hocam.

@nickimyokbenim lordları yok ettikçe yeni lordlar türüyor mu? Mesela hiç olmayan bir hanedan hiç bilinmeyen karakterlerle kurulabiliyor mu? Yoksa hep aynı aile fertleri lord öldükçe lord haline mi geliyor?
Valla bilmiyorum ki hocam, öldür öldür bitmiyor. Dikkat etmedim yeni üreyen var mı yoksa olan klanlar mı geliyor diye.
Diğer tüm lordlar kadar taraf değişme ihtimalleri oluyor. Şahsen zor lord yapmadan gelişmeniz.
Gittiği yere kadar gideceğim bakalım, 1-2 imparatorluk çöküşün eşiğinde zaten. Tıkanırsa yeni baştan başlıcaz artık. Yada oynamaya ara veririm.

Vallahi bilmiyorum ki hocam, öldür öldür bitmiyor. Dikkat etmedim yeni üreyen var mı yoksa olan klanlar mı geliyor diye.

Gittiği yere kadar gideceğim bakalım, 1-2 imparatorluk çöküşün eşiğinde zaten. Tıkanırsa yeni baştan başlacağız artık. Ya da oynamaya ara veririm.

Kendi krallığınızı kurunca ilk yapmanız gereken toprakları lordlar arasında bölüşmek. Yoldaşları lord yapmanız çok kritik o yüzden.

Geri
Yukarı