Yook Artık Facebook Sayfası

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Yobaz yobaz paylaşımlar yapan, yaptığı paylaşımların birçoğu yalan yanlış bilgiler içeren boş beleş bir sayfadır. Yaptığım hangi yorumdan dolayı bilmiyorum ama bir şekilde beni engellemişler. Engelleyeli çok oldu ama bu konuyu şimdi açmamın nedeni Teyit.org'da gördüğüm bir yazı:

Fotoğrafın Kızılderili saldırısına uğrayan bir uçağı gösterdiği iddiası - teyit.org

Kafası bir gram çalışan bir insan bu uçağın ok atılabilecek kadar alçaktan uçmayacağını, uçsa bile o kadar ok yiyecek kadar uzun süre o mesafede kalmayacağını, kalsa bile aşağıda elinde ok ile o uçağı bekleyen devasa bir kabile olmayacağını, olsa bile bu kabilenin kendi üstlerine inecek kadar aptal şekilde ok atmayacağını, atsa bile o okların o hızda giden uçağı tutturmasının imkansız olacağını, tuttursa bile uçağın çoğunlukla metal olan gövdesine okun saplanamayacağını düşünür. Öah!

Neyse, Yook Artık gibi boş beleş sayfaları takip etmeyin. Ahan bu da bonus:

Diş macunu tüplerindeki renkli işaretlerin macundaki kimyasal oranı gösterdiği iddiası - teyit.org

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, oku bırak senin elinde orta kalibreli bir silah olsa dahi senin uçağın hızını bilip, atış hızına oranlayıp ona göre uçağın önü veya uç bir noktasına atış yapman gerekiyor. Tabi ki de arada mesafeye göre değişir.

hqdefault.jpg

Olayın aslı, tahmin ettiğim gibi sanat çalışması çıktı.

YDsWsZQkGB5Ay-7bi2Po_1082124617.jpg

Hundreds of Wooden Arrows Pierce Airplane from Below

( İlk paragrafın üçüncü kısmı )

Avio, 2012'de Buenos Aires Arjantin'deki Faena Sanat Merkezi'nde sergilendi. Ekip, bu eseri modernizasyonu simgelemek üzere üretti. Modern makine, eski, ahşap ok ve tüy silahlarıyla doğrudan karşıt durduğundan, izleyiciler, teknolojinin geçmiş, günümüz ve geleceğini günlük yaşamlarımızı etkilediği şekilde düşünmeye teşvik edilir.

Hangisi daha acı acaba... Bizim insanımızın bunu gerçek sanması mı, yoksa bu ahmakların bunu gerçek sanıp paylaşması mı?

Yaptığım hangi yorumdan dolayı bilmiyorum ama bir şekilde beni engellemişler.

Dogru söyle engellenmek ve yazma haklarinin elinden alinma nasil bir duygu :)
Bir hata yapmasaydin eminim engellenmezdin, sayfaya üye olurken kurallari okudun mu? :)

Neyse saka bir yana asagida verdigin linki sanirim gecen sene blog sayfamda paylasmistim.

Diş macunu tüplerindeki renkli işaretlerin macundaki kimyasal oranı gösterdiği iddiası - teyit.org

Blog sayfamda ilgili konunun linki surada olmali :)

Ahahaha simdi caps almak icin baktim da Mikail begenmis yanlis bilgiyi, askolsun :)

14.10.2017_144726.jpg

Yook artik sayfasina gelince, o sayfayi taniyorum tamamen viral haber ve tiklama almak icin sacma sapan paylasim yapan bir sayfadir. Sigaradan kurtulmanin kesin yolu diye resim atarlar tiklayinca ise cözüm olarak Sigarayi Birakin derler o derece yani. Sanirim ve yanlis hatirlamiyor isem r10 sitesinde GencFeys rumuzlu arkadasa ait olmali o sayfa.

Gecmis olsun, engelsiz bir internet dilerim :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı