Yosemite Chrome Problemi ve HDMI ve VGA girişinin çalışmaması sorunu

xean

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1-

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir problemim var. Safaride sorun yok.

2-Laptop kullanıcısı olduğum için aoc marka bir monitore bağlamak istiyorum laptobu fakat ne HDMI ne de VGA girişinden görüntü gitmiyor.

3-Laptobun kapağını kapatınca kendi kendini uyku moduna almasını nasıl engellerim?

Ekran kartı GTX 960m+HD 4600(haswell)

Son düzenleyen: Moderatör:

Dostum rehberi 2-3 kere okudum fakat ne yapılacağını anlayamadım. Teamviewerdan bağlanıp yaradımcı olma şansın var mı?

Dostum verdiğin linkteki rehberden bir tek frame buffer sorununu çözebildim. Gerçekten framebuffer problemi çözüldü fakat monitor hala çalışmıyor. Acaba bu laptoplarda vga ve hdmi çıkışları gtx 960m üzerinden olduğu için mi çalıştıramıyorum? Böyle bir ihtimal olabilir mi?

Sistem ayarları monitör seçeneklerinden ayarları kontrol ettinmi? Port ile bağladığında bu seçenekler de monitör görünüyor mu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı