Yosemite Eğik çizgi hatası

bimtek

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Daha önce aynı bilgisayarda 10.9.5 de kurulum yaparkende aynı hatayı almışdım ama ozaman vaktim olmadığından uğraşmamıştım.
Bu sefer 10.10 denemek istedim ama yine aynı hatayla karşılaştım -x komutunu kullanmadan resimdeki gibi sadece o işaret geliyor ama -x komutunu ekledikden sonra yazılar birbirine karışıp aynı işareti veriyor yardımlarınızı bekliyorum.
@Recep Baltaş'ın söylediği yöntemi efi klasöründeki dosyalar görünmüyor, bilgisayar windows açıkken usb diski bile görmüyor.

10744647_1557326014502284_1927242148_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamak için windowsda efi görünmesi lazım fakat flash disk i bile görmüyor raw imajını yazdıkdan sonra @Recep Baltaş yardım lütfen başka bir usb disklede denedim aynı sorun var.

Bilgisayar'a sag tıkla yönet'e bas disk yönetimi var orda orda usb'ni görmen lazım eger şayet ki görüyorsan harf yolu belirt yolu belirt ve usb'ye göz at.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı