Yosemite kurulumunda "FakeSMCDevice: successfully initialized" hatası

Öncelikle Usb slotu değişin yani 3.0 kullanıyorsanız 2.0 kullanın ve Fast boot devre dışı bırakın. Boot sırasın da Clover ayarlarından Options tıklayın ve burada injek edit işaretleyin deneyin. Olumlu olumsuz dönüş yapın. Ayrıca -v -f -x komutlarını da denemeyi unutmayın?

Bilgisayarımda hiç usb 2 yok 4 tane usb 3 var

Tamam hocam siz söyledikleri mi uygulayın, verdiğim komutları yazın. PCIRootUID= 1 bu komutuda eklemeyi unutmayın bu ekran kartınızı devre dışı bırakacaktır.

10.10.4 laptop için olanı indirdiniz değil mi? Mümkün ise 10.10.3 imajını indirip onunla denermisiniz?

Hocam unutmadan nv_disable=1 komutu yazılımı kontrol edebilirmisiniz? Yok ise bırakıp denermisiniz.

Yazdıklarınızı yaptım. Bu sefer yine aynı logo var ve sol altında "still waiting for root device" yazıyor. -Boot arg a sadece sizin yazdıklarınızı mı yazim yoksa sizinkileri ekleyeyim mi?-(2 türlü de yaptım aynı şekilde oldu)
"Still waiting for root device" yazısını görünce USB' yi çıkar tak. Ben böyle çözmüştüm. Olmazsa başka USB ile dene.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı