YouTube 10 reklam gösteriyor

Vanced direkt Google hesap API kullanamadığı için ek yazılımlar ile sizin giriş yapmanızı sağlıyor. Risk YouTube'da değil zaten. Micro-g ve benzeri yazılımlarda.

Çözümü basit fake hesap açarak hem telefonu hem de kendi ytni ve birçok hesabı koruyabilirsin. Ki YT vanced normal YT'nin veremediği birçok özelliği veriyor. Google hesabının çalınması o kadar kolay değil 2 adımlı doğrulama telefon ile giriş gibi birçok detay ile hesabını koruman mümkün ama gelip burada uygulamayı kötüleyemezsin.

YouTube Premium'e para verenleri cidden anlamıyorum.
Tüketilen içeriğin devamlılığı için içerik üreticisinin gelir kazanması gerekiyor. YouTube Premium ile hem reklam izlememiş hem de içerik üreticisine destekte bulunmuş oluyorsunuz. Korsan kullanan kişilerin “oyun mu satın aldın, Netflix’mi satın aldın” gibi zırvaca konuşması çok saçma geliyor.

Adblockerler virüslü.

Ne gibi virüslü? Ben 13-14 yıldır kullanıyorum. Hiçbir zararini görmedim. PC uzerinden banka bilgilerimide cok giriyorum epin sitelerinden item falan almak icin. Yani bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadim. Elbet bir şeyler kaydediyordur kendi içerisinde ama beni etkileyen bir durum yok. Yillardirda kullandigim icin sorun yasamadim.

Ne gibi virüslü? Ben 13-14 yıldır kullanıyorum. Hiçbir zararini görmedim. PC uzerinden banka bilgilerimide cok giriyorum epin sitelerinden item falan almak icin. Yani bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadim. Elbet bir şeyler kaydediyordur kendi içerisinde ama beni etkileyen bir durum yok. Yillardirda kullandigim icin sorun yasamadim.
Yıllar önce kullanmıştım googlenin reklamlarını kaldırdı +18 reklamlar koydu. Belki benim haberim yokken birisi pc ye virüslü bişey indirdi ama bilemiyorum, çok eskidendi o sebepten dolayı güvenemiyorum.

Geri
Yukarı