YouTube 1080P Premium nedir?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Rastgele açtığım videoda böyle bir şey gördüm. Bu aşırı saçma bir özellik olarak geldi. Ne yani aylık premium alanlarla almayanların izlediği 1080p farklılık mı gösterecek?
Sizin yorumunuz nedir?

Ekran Görüntüsü (831).png

Rastgele açtığım videoda böyle bir şey gördüm. Bu aşırı saçma bir özellik olarak geldi. Ne yani aylık premium alanlarla almayanların izlediği 1080p farklılık mı gösterecek?
Sizin yorumunuz nedir?

Eki Görüntüle 2085462

Hocam benim bildiğim o ayarda bit hızı daha yüksek oluyor.

Konumun başlığı değişince sanki soru soruyormuşum gibi olmuş. Amacım eleştirmekti. Bana çok saçma bir özellik olarak geldi.

Konumun başlığı değişince sanki soru soruyormuşum gibi olmuş. Amacım eleştirmekti. Bana çok saçma bir özellik olarak geldi.
Bit farkı oluyor Arda146'nın dediği gibi tabii para vermenize gerek yok sizin monitörünüz desteklemese bile 2k veya internetiniz iyiyse 4k yapın çünkü 2k ve 4k da bit farkı daha yüksek 1080p'ye göre normalde 1080p'de bit fazla olur lakin YouTube'da az oluyor bide izlediğiniz videoyu çeken kişinin kaç bit olarak upload yaptığına'da bağlı ama dediğim gibi ben 2k yapıyorum gerçek 1080p netliğine ulaşıyorum.

Bilmiyorum YouTube videosunun yüksek kaliteli olması hayatın neresini değiştirebilir, mantıksız bir özellik hatta parayla sunuluyor olması daha da mantıksız bir özellik (dipnot premier üyesiyim).

Yeni konular

Geri
Yukarı