YouTube 2.telif sorun oluşturur mu?

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
YouTube'a video atacağım fakat ilkinde telif almıştım, şimdi fark ettim bu videoda da telifli müzikler var. Bir sıkıntı olur mu?

Videonuzdan para kazanamazsınız. Ücreti telif sahibine ödenir. Onun dışında videonuzun kaldırılma gibi bir durumu olmaz. Fakat garanti değildir.

Telif uyarısı mı aldınız, yoksa videonun para kazanmaları mı kapandı? İkisi farklı şeyler. Telif uyarısı aldıysanız ve bu iki kez daha tekrar ederse, kanal kapanır. Ancak videonuzdaki telifli bir içerikten dolayı para kazanma kapandıysa 30 bin kere de olsa bir şey olmaz.

Telif uyarısı mı aldınız, yoksa videonun para kazanmaları mı kapandı? İkisi farklı şeyler. Telif uyarısı aldıysanız ve bu iki kez daha tekrar ederse, kanal kapanır. Ancak videonuzdaki telifli bir içerikten dolayı para kazanma kapandıysa 30 bin kere de olsa bir şey olmaz.
Para kazanma kapalı zaten. Amacım sadece oraya video atmak diye açmıştım.

Geri
Yukarı