YouTube telif sorunu olur mu?

Daha fazla  
Hepinize iyi bayramlar arkadaşlar. YouTube ilk başlar da para kazanmak amaçlı olmasa da videolar atmayı düşünüyorum. İlk başlar da dizi kesitleri atmayı düşünmüştüm ama dizi yapımcıları tarafından sorun çıkabilir düşüncesiyle vazgeçtim. Şimdi yabancı dizi ve film önerileri atmayı düşünüyorum açıkçası bunlarda da telif sorunu olur mu? Olmazsa hangi yolları izlemeliyim? hangi programları kullanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize iyi bayramlar arkadaşlar. YouTube ilk başlar da para kazanmak amaçlı olmasa da videolar atmayı düşünüyorum. İlk başlar da dizi kesitleri atmayı düşünmüştüm ama dizi yapımcıları tarafından sorun çıkabilir düşüncesiyle vazgeçtim. Şimdi yabancı dizi ve film önerileri atmayı düşünüyorum açıkçası bunlarda da telif sorunu olur mu? Olmazsa hangi yolları izlemeliyim hangi programları kullanmalıyım daha kaliteli videolar için.
Olma ihtimali var.

Yapanlar var pek sanmıyorum ama altta bedava dizinin reklamını yaparsan sorun çıkaracaklarını sanmıyorum açıkçası.

Hepinize iyi bayramlar arkadaşlar. YouTube ilk başlar da para kazanmak amaçlı olmasa da videolar atmayı düşünüyorum. İlk başlar da dizi kesitleri atmayı düşünmüştüm ama dizi yapımcıları tarafından sorun çıkabilir düşüncesiyle vazgeçtim. Şimdi yabancı dizi ve film önerileri atmayı düşünüyorum açıkçası bunlarda da telif sorunu olur mu? Olmazsa hangi yolları izlemeliyim? hangi programları kullanmalıyım?
Telif atıcaklarını sanmam fakat siz bir dizinin 30 dk bir görüntüsünü koyarsanız sorun çıkabilir.

Yapanlar var pek sanmıyorum ama altta bedava dizinin reklamını yaparsan sorun çıkaracaklarını sanmıyorum açıkçası.

Mesela yerli diziler önemli yerlerden kesitler yapsam sorun olur mu?
Telif atıcaklarını sanmam fakat siz bir dizinin 30 dk bir görüntüsünü koyarsanız sorun çıkabilir.

Hayır o kadar uzun olmayacak Max 2 dk kesit olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı