YouTube 'video kısmen engellendi' sorun oluşturur mu?

• Konuyu başlatan Ofoz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 6B

Ofoz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kanalıma öylesine videolar atıyorum. Bugün de PES 2021 videosu yükledim. Fakat arkadaki müzikleri unuttum. Ve kısmen engellendi bildirisi geldi sarı göz çıktı 'Cuba, Iran, North Korea, Syria' bu ülkelerde engellendi diye. YouTube'da bu kanalınızı etkilemiyor diyor da 'telif hakkı sahibine reklam geliri ödendi' yazıyor. Fakat bu beni işkillendirdi. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Videodan gelen gelir kullandığınız müziğin telif hakları sahibine gitti.
Ve videonuzu Küba, Iran, Kuzey Kore ve Suriye ülkelerinde bulunan insanlar izleyemeyecek.

Videodan gelen gelir kullandığınız müziğin telif hakları sahibine gitti.
Ve videonuzu Küba, Iran, Kuzey Kore ve Suriye ülkelerinde bulunan insanlar izleyemeyecek.
Kanal zaten para kazanmaya henüz uygun değil kanal da yani nasıl oldu o iş onu anlamıyorum.
Videodan gelir gelirse telif hakkı sahibine gidecek.
Kanal henüz para kazanmaya uygun değil de gelecekte velevki kanal para kazanmaya uygun olursa o zamanki kazandıklarımı etkilemez değil mi?

Kanal henüz para kazanmaya uygun değil de gelecekte velevki kanal para kazanmaya uygun olursa o zamanki kazandıklarımı etkilemez değil mi?
Etkilemez sadece bu videodan kazanamayacaksın.

Tamamdır son olarak silsem videoyu hiçbir dert tasa kalmaz herhalde o zaman değil mi?
Silmene gerek yok ki. Sadece 4 ülkede yayınlanmayacak ve o videodan para kazanmayacaksın onun dışında hiç bir sıkıntı yok ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı