Youtube 60 FPS video izlerken kasma sorunu

Mutemadıyen

Kilopat
Daha fazla  
Çıktığı gün GM6 telefonu aldım.
O tarihten bu yana Youtube'de 720P 60 FPS video izlerken bildiğimiz video kasıyor, hani kare hızı düşüyor ses devam ediyor. Arka planda açık bir şey yok, internet bağlantım yavaş değil verileri temizledim, devre dışı bıraktım yinede bir çözüm bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O tarihten bu yana Youtube'de 720P 60 FPS video izlerken bildiğimiz video kasıyor, hani kare hızı düşüyor ses devam ediyor. Arka planda açık bir şey yok, internet bağlantım yavaş değil verileri temizledim, devre dışı bıraktım yinede bir çözüm bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?
Hocam telefonda youtubeyi silip tekrar kurun. Gene sorun devam ederse telefonu komple sıfırlayın büyük ihtimal çözülecektir. Aslında şöyle bi imkanınız varsa 60fps video indirip. Telefondan oynatmaya çalışın sorun olmassa demekki sorun yazılımda telefonu sıfırlarsınız.

Ay
Bence telefonunun gücü yetmiyor. Aynı düşük bütçeli bir bilgisayarda 2k video açmak gibi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı