YouTube abone havuzu sitesi önerisi

• Konuyu başlatan ZvS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B

ZvS

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Beşikten mezara talebe
Arkadaşlar izledikçe puan topluyoruz abone oldukça puan topluyoruz vs. tarzı sitelerden öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar izledikçe puan topluyoruz abone oldukça puan topluyoruz vs. tarzı sitelerden öneriniz var mı?
Hocam, o puanları kullanıcıları kendi kanalınıza abone olmak için kullandırttığınızda aboneler gelse bile siliniyor. YouTube’dan bir sürü böyle site var bakabilirsin.

Bu tarz siteleri kullanmanı tavsiye etmem dostum, kanalını çaldırmak ve ya tanımadığın kişilerin abone botu yapmak istemiyorsan kullanmaktan kaçın, seneler öncesinde manhunt, silent hill ve outlast gibi oyunların videosunu çektiğim 3k aboneli bir kanalım vardı, ta ki denemek için kanalıma bot basana kadar, eğer ki kanalım askıya alınmayıp o serilerin devamını çekseydim belki de Türkiye'nin büyük YouTuber'larından biri olabilirdim :( :(

Bu tarz siteleri kullanmanı tavsiye etmem dostum, kanalını çaldırmak veya tanımadığın kişilerin abone botu yapmak istemiyorsan kullanmaktan kaçın, seneler öncesinde manhunt, Silent Hill ve Outlast gibi oyunların videosunu çektiğim 3K aboneli bir kanalım vardı, ta ki denemek için kanalıma bot basana kadar, eğer ki kanalım askıya alınmayıp o serilerin devamını çekseydim belki de Türkiye'nin büyük YouTuber'larından biri olabilirdim :( :(

Hesap bilgilerini hiçbir şekilde istemiyorlar. Tamamen havuz sistemi. Abone oluyorsun yorum yapıyorsun beğeni yapıyorsun puan alıyorsun. Puanları biriktirerek kendine yorum abone beğeni kasıyorsun.
Hocam, o puanları kullanıcıları kendi kanalınıza abone olmak için kullandırttığınızda aboneler gelse bile siliniyor. YouTube’dan bir sürü böyle site var bakabilirsin.
Benim kanalımda 500 abone mevcut. Yinede silinme ihtimali var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı