YouTube abone sayısı neden düşüyor?

pofuduk4

Hectopat
Daha fazla  
Kendi youtube kanalıma başka bir hesabımdan abone olunca anlık olarak +1 artıyor fakat ertesi gün abone sayısı eski haline geliyor. Bunun sebebi nedir?

Sence nedir? Abone kasmak isteyişinden dolayı olmasın? :) Millet gitsin 100 bin tane hesap açıp kendine abone olsun o zaman. Mis gibi düzen :)
ilk olarak millet gidip 100k hesap açamaz gereksiz yorumundan dolayı teşekkürler ön yargılarını bir tarafa bırakıp yorum yapmayı deneyebilirsin
YouTube'un aldığı bir önlem olabilir, kendi hesabınızdan abone oluyormuşsunuz.
teşekkür ederim
İp bazlı bakıyordur YouTube belki olaya 🤔

Teşekkür ederim
Arkadaşım da bahsetti bu durumdan. YouTube düşük izleyicili kanallara gelen hareketleri izliyor.

Teşekkür ederim

ilk olarak millet gidip 100k hesap açamaz gereksiz yorumundan dolayı teşekkürler ön yargılarını bir tarafa bırakıp yorum yapmayı deneyebilirsin.
Ön yargı ile alakası yok bunun. Neden olduğunu söylüyorum. Bu tür girişimlere engel olmaları gerekiyor. IP bazlı başka bir hesap ile abone olmaya engel olmuş olabilirler. Sen yapmıyor olabilirsin ama millet neler yapıyor. Bu işin ucunda para olduğu için önlem almaları normal. Gereksiz yorum değil, sorduğun sorunun cevabını veren bir yorumdu. "Abone kasmak isteyişinden dolayı" derken kastım sen değildin. Abone kasmaya çalıştığını söylemedim yani. Genel olarak insanların abone kasmak isteyişinden dolayı demek istedim. Tekil olarak kurduğum için cümleyi orası yanlış anlaşıldı. Direkt sana söylemişim gibi anladın hali ile. Kısaca durum önlemden ibaret.

Ön yargı ile alakası yok bunun. Neden olduğunu söylüyorum. Bu tür girişimlere engel olmaları gerekiyor. IP bazlı başka bir hesap ile abone olmaya engel olmuş olabilirler. Sen yapmıyor olabilirsin ama millet neler yapıyor. Bu işin ucunda para olduğu için önlem almaları normal. Gereksiz yorum değil, sorduğun sorunun cevabını veren bir yorumdu. "Abone kasmak isteyişinden dolayı" derken kastım sen değildin. Abone kasmaya çalıştığını söylemedim yani. Genel olarak insanların abone kasmak isteyişinden dolayı demek istedim. Tekil olarak kurduğum için cümleyi orası yanlış anlaşıldı. Direkt sana söylemişim gibi anladın hali ile. Kısaca durum önlemden ibaret.
Anladım kardesim. Ben sadece neden böyle olduğunu merak etmiştim o yüzden sordum kalbini kırdıysam hakkını helal et teşekkür ederim yorumun için

YouTube'nin tadı tuzu kalmadı ya, son 3-5 aydır bir sıkıntı var anlayabilmiş değilim özellikle kullanım sözleşmesini yenileyip tüm videolarda reklam yayınlamaya başladıktan sonra grafikler kötüye gitmeye başladı. 1 buçuk 2 senede 1000 abone ve 7000 bin saat izlenmeye ulaştım fakat son zamanlarda izlenme görüntülenme abone sayısı hepsi düştü...

Yeni konular

Geri
Yukarı