YouTube abonelerim siliniyor

morhobim

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir YouTube kanalı açtım, resim videoları paylaşıyorum. İzlenme sayısı fena değil ama sürekli abonelerim siliniyor. Yeni bir hesap doğal olarak birileriyle karşılıklı takipleşiyoruz, akşam abone sayım 130'du sabah 97'ye düştü. En az 3-5 dk izleyip abone oluyorum karşı taraftan da bunu istiyorum ama yine de spam sayıp mı abonelerim siliniyor acaba? Nasıl davranmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni bir YouTube kanalı açtım, resim videoları paylaşıyorum. İzlenme sayısı fena değil ama sürekli abonelerim siliniyor. Yeni bir hesap doğal olarak birileriyle karşılıklı takipleşiyoruz, akşam abone sayım 130'du sabah 97'ye düştü. En az 3-5 dk izleyip abone oluyorum karşı taraftan da bunu istiyorum ama yine de spam sayıp mı abonelerim siliniyor acaba? Nasıl davranmam gerekiyor?

Kanal ismini söyle biz abone olalım.

Bu mu?

Etik olmayan yoldan abone kasmaya çalıştığın için normal. Eskiden olduğu gibi "20v20 gelin eheheh" diye abone kasılmıyor. Emek veriyorsun, gerekirse 3-5 lira reklama veriyorsun ve aboneler geliyor. Youtube artık akıllandı, yutmaz o numaraları.

Yeni konular

Geri
Yukarı