YouTube kanalımı gizliye aldım ve abonelerim silindi

Alper Atav

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben YouTube da kanalımı belli bir süreliğine gizliye aldım ve sonrasında izlenme saati ve aboneler silinmiş fakat gizlemeden önce aboneleriniz gizlenecektir yazıyordu. Silinecektir değil bu nasıl yanlış bir bilgilendirmedir. Abonelerimi geri istiyorum belirtmiş olduğum resimlere bakarsanız orada yorumlar silinir diyor. Abone hakkında gizliye alanacaktır.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-19 122223.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-19 122223.png
    38,6 KB · Görüntüleme: 91
  • Ekran görüntüsü 2021-04-19 122840.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-19 122840.png
    19,9 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
Aboneleri biz almadık ki bunun için konu açıyorsunuz. Youtube'a mail atacaksınız bunun için. Konu epeeeey bir yanlış yerde.

Ha yok yardım istiyorsanız, yardım istediğinizi belirten bir şey yazsaydınız, şu an ne nedir anlaşılmıyor.

Merhaba ben YouTube da kanalımı belli bir süreliğine gizliye aldım ve sonrasında izlenme saati ve aboneler silinmiş fakat gizlemeden önce aboneleriniz gizlenecektir yazıyordu. Silinecektir değil bu nasıl yanlış bir bilgilendirmedir. Abonelerimi geri istiyorum belirtmiş olduğum resimlere bakarsanız orada yorumlar silinir diyor. Abone hakkında gizliye alanacaktır.
Aboneleriniz silinmemiştir. Bu işlemler sonrasında yarım saat bekleyip kontrol etmeniz gerekiyor. Bu özellik yüzünden abonelerin silinmesi örneği görülmemiştir.

Youtube Sanal Eğitim Kanalı
Metin Demir

Yeni konular

Geri
Yukarı