YouTube abonelikler kısmı gözükmüyor

Merhabalar oncelıkle. Asagıdakı resımde de gordugunuz gıbı sol taraf Full sıyah normalde orada abonelıklerım daha sonra ızleye kaydettıklerım falan yok, ama telefondan gırıs yaptığımda var. Opera'yı sıldım tekrar yukledım fakat yıne bir sonuç alamadım. Yardımcı olur musunuz bana?

Dosya Ekleri

• resim_2022-04-12_230016498.png
    resim_2022-04-12_230016498.png
    849,2 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
İki saat önce bir sıkıntı yoktu, şimdi ana sayfa böyle görünüyor. Chrome güncel, çıkış yapıp yeniden girdim bir şey değişmedi. Soldaki sekmedeki abonelikler, daha sonra izle vs. de çıkmıyor. Çözümü var mı? Teşekkürler.

1649793887915.png

Konusu varmış pardon, genel bir sorun demek (y)

1649794159879.png

Gözüktüğü gibi. Normalde sol kısımda abone olduğum yerlerin uzunca bir yeri çıkardı, sol üstteki 3 çizgiye tıkladığımda da siyah boş sayfa kalıyor, nasıl çözebilirim?

Gözüktüğü gibi. Normalde sol kısımda abone olduğum yerlerin uzunca bir yeri çıkardı, sol üstteki 3 çizgiye tıkladığımda da siyah boş sayfa kalıyor, nasıl çözebilirim?
Hocam bu genel bir arıza. Eğer çözümü olsa biz çözerdik sonra nasıl çözüldüğünü söylerdik. Ama YouTube güncellendiği için bug'a girdi. Sıradan bir güncelleme sırasında bug yani. Düzelir birazdan.

Geri
Yukarı