YouTube bannerım sığmıyor

• Konuyu başlatan moi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 5B

moi

Femtopat
Merhabalar, cok uzun süre uğraşıp kendime bir banner yaptım fakat sığmadı.
YouTube'a sığmıyor, cözerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• e2.png
    e2.png
    419,2 KB · Görüntüleme: 595
Merhabalar, cok uzun süre uğraşıp kendime bir banner yaptım fakat sığmadı.
YouTube'a sığmıyor, cözerseniz sevinirim.
Fotoğrafı Paint'e yapıştırın, sol üstte yeniden boyutlandır var ona basın, "En boy oranını koru" tikini kaldırın, pikseli işaretleyin, yatay kısmına: 2560 dikey kısmına:1440 yazıp kaydedin, indirin. Yaptığınızı koyun.

Youtube banner canva diye aratın. (Gereken boyutu veriyor ve yazıyı ortalamanı sağlayan mor çizgi çıkartıyor işe yarıyor yani boş değil.)

2560x1440 çözünürlüğünde yapman gerek. 2560x1440 bir çalışma alanı açıp bannerını oraya sığdır. png olarak kaydet. Üst ve alt kısımları saydam veya tek renk kalsın. O bölgeleri de resim olarak algılayacak. O zaman tam sığacaktır.

cözünürlüğü 2560x1440 yaptım böyle gözüküyor benim istediği bannerimi masaüstü yapmak icin ayarladığımda minimum 1024x 576 olmasını söylüyor benim amacım banner ı anasayfama sığdırmak tv icin olana değil

Dosya Ekleri

• 123.png
    123.png
    539,7 KB · Görüntüleme: 337
  • Youtube Banner.jpg
    Youtube Banner.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 196
Son düzenleme:
Cözünürlüğü 2560x1440 yaptım böyle gözüküyor benim istediği bannerimi masaüstü yapmak için ayarladığımda minimum 1024X 576 olmasını söylüyor benim amacım banner ı anasayfama sığdırmak TV için olana değil.

TV için yapmana gerek yok zaten benim o attığım fotoğraftaki PC Max çözünürlüğüne uygun yapman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı