Çözüldü YouTube başlangıçta short videosu açıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem_KK

Centipat
Daha fazla  
Normalde revanced kullanıyordum, YouTube Premium alayım dedim. O kadar crack kullandım biraz gerçek kullanam diye. Düşündüm fakat normal YouTube çok kötü olmuş YouTube'u açınca başlangıçta Shorts videosu açılıyor. Elim çarpmadığına eminim sadece YouTube'u açıyorum, fakat yine de böyle oluyor.

Çözüm
En son hangisinde kapatırsanız onu açıyor. Shorts izlerken kapatırsan açınca Shorts, ana sayfada kapatırsan açınca ana sayfa gelir.
Normalde revanced kullanıyordum, YouTube Premium alayım dedim. O kadar crack kullandım biraz gerçek kullanam diye. Düşündüm fakat normal YouTube çok kötü olmuş YouTube'u açınca başlangıçta Shorts videosu açılıyor. Elim çarpmadığına eminim sadece YouTube'u açıyorum, fakat yine de böyle oluyor.
Hocam yaklaşık olarak programı her 3 ya da 4 açışımdan birinde shorts kısmında başlatıyor bence bu googlenin bilerek yaptı bir durum gibi, o sayede insanları kendi kendine izlemeye başlatmak için uğraşıyorlar sanki (olan izlenmeler galiba yetmedi bu sefer biz istemeden izletmeye çalışıyorlar) 😠

En son hangisinde kapatırsanız onu açıyor. Shorts izlerken kapatırsan açınca Shorts, ana sayfada kapatırsan açınca ana sayfa gelir.
Denedim, doğruymuş hocam.

Geri
Yukarı