YouTube beğenilenlerde farklı videolar var

erenkrkmaz06

Decapat
Arkadaşlar neden bilmiyorum ama YouTube hesabımda beğenilenler bölümünde yabancı videolar var. Çince arapça gibi kaç kere şifre değiştirmeme rağmen hala devam devam ediyor. R 2 aşamalı güvenlik aktif tarama yaptığım zaman bir tehditle karşılaşılmadı yazıyor, ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Aşağıya görsel yüklüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_2021-09-21-17-38-43-43_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar neden bilmiyorum ama YouTube hesabımda beğenilenler bölümünde yabancı videolar var. Çince arapça gibi kaç kere şifre değiştirmeme rağmen hala devam devam ediyor. R 2 aşamalı güvenlik aktif tarama yaptığım zaman bir tehditle karşılaşılmadı yazıyor, ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Aşağıya görsel yüklüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1170500

Hesabınız bot olmuş galiba.
Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yap.
Bu arada yakın zamanda size şüpheli bir mail ya da bir mesaj geldi mi?

Başka YouTube hesaplarınıızı kontrol edin. Hatta bir süre farklı bir YouTube hesabı kullanın. Aynı şey farklı bir hesapta oluyor mu bakın. Bu arada YouTube kanalınıza bot bastıysanız böyle şeyler başınıza gelebilir. Ayrıca tarayıcınızı sıfırlayın. Bir şey indirirken çıkan "Bildirimlere izin ver" gibi şeylere çok ihtiyacınız olmadığı sürece tıklamayın.

Eski hesabımada bu oldu yabancı yorumlar atıyor o hesabı bıraktım sonra tekrar girdim bir sürü yorum atıyor ve abone oluyor yabancı kanallara hesabınızı silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı