YouTube beğenilenlerde farklı videolar var

Başka YouTube hesaplarınıızı kontrol edin. Hatta bir süre farklı bir YouTube hesabı kullanın. Aynı şey farklı bir hesapta oluyor mu bakın. Bu arada YouTube kanalınıza bot bastıysanız böyle şeyler başınıza gelebilir. Ayrıca tarayıcınızı sıfırlayın. Bir şey indirirken çıkan "Bildirimlere izin ver" gibi şeylere çok ihtiyacınız olmadığı sürece tıklamayın.
Diğer hesabıma baktım onda böyle bir durum yok daha önce bot basma gibi bir durumum olmadı

Şuan yapıyorum bittiğinde dönüş yapacağım

Bütün oyun platformu hesaplarım bu maile bağlı onlar da gidecek mi silersem?
E-Postanızı silerseniz o E-Posta adresi ile kayıt olmuş olduğunuz oyun ve platformlarda olası bir durumda çıkmaza girersiniz. Örneğin şifre değiştirmeniz gerekebilir veya hesabınız çalındığında kurtarma amaçlı E-Postanıza bir mail gönderilir. E-Posta var olmadığından dolayı da işlem gerçekleşemez. Önce tüm hesaplarınızın E-Postasını değiştirin ve daha sonra yeni bir E-Posta açın. YouTube hesabınız bot olmuş; insanlar bot bastıklarında gelen o (botlar) hesaplardan.

E-Postanızı silerseniz o E-Posta adresi ile kayıt olmuş olduğunuz oyun ve platformlarda olası bir durumda çıkmaza girersiniz. Örneğin şifre değiştirmeniz gerekebilir veya hesabınız çalındığında kurtarma amaçlı E-Postanıza bir mail gönderilir. E-Posta var olmadığından dolayı da işlem gerçekleşemez. Önce tüm hesaplarınızın E-Postasını değiştirin ve daha sonra yeni bir E-Posta açın. YouTube hesabınız bot olmuş; insanlar bot bastıklarında gelen o (botlar) hesaplardan.

Bot olayından çıkarma gibi bir durumum var mı peki

Bot olayından çıkarma gibi bir durumum var mı peki
Emin değilim fakat deneyebileceğiniz bir kaç basit yöntem mevcut. Hesabınızın şifresini değiştirin ve çıkış yapın. Telefon üzerinden E-Posta'ya eriştiğinde "Tüm hesaplardan çıkış yap." özelliği var diye biliyorum. Bu seçeneği de seçerek tüm hesaplardan çıkış yapın. Daha sonra hesaba tekrar giriş yapın. Fakat ne olur ne olmaz diye bu söylediklerimden önce kullanıyor olduğunuz internet tarayıcısını tamamen sıfırlayın.

Emin değilim fakat deneyebileceğiniz birkaç basit yöntem mevcut. Hesabınızın şifresini değiştirin ve çıkış yapın. Telefon üzerinden E-Posta'ya eriştiğinde "Tüm hesaplardan çıkış yap." özelliği var diye biliyorum. Bu seçeneği de seçerek tüm hesaplardan çıkış yapın. Daha sonra hesaba tekrar giriş yapın. Fakat ne olur ne olmaz diye bu söylediklerimden önce kullanıyor olduğunuz internet tarayıcısını tamamen sıfırlayın.

Sıfırlama nasıl oluyor (kusura bakmayın biraz fazla soru sordum ilk defa başıma geliyor)
Tamamdır. Eğer sorun hala devam eder ise başka bir hesap açıp onda da aynı şey oluyor mu diye kontrol edersin.
Sorun devam ediyor diğer hesabıma baktım orda böyle bir durum söz konusu değil birde hesap neden bot durumuna düşüyor

Sıfırlama nasıl oluyor (kusura bakmayın biraz fazla soru sordum ilk defa başıma geliyor)

Sorun devam ediyor diğer hesabıma baktım orda böyle bir durum söz konusu değil birde hesap neden bot durumuna düşüyor
Chrome kullanıyorsanız sağ üstte 3 nokta olacak. Oradan ayarlara girin ve en aşağı inin. "Gelişmiş" olacak. Gelişmişi açın ve yine en aşağı inin. Bilgisayarınızı temizleyin seçeneği var. İlk defa görüyorum fakat Chrome'un dediğine göre zararlı yazılım varsa bulup temizleyecek. Onu yaptıktan sonra da yine aynı Ayarlar kısmından Gizlilik ve Güvenlik'e gelip Tarama verilerini temizle seçeneğini seçerek temizleyebilirsin. Bot hesap durumuna neden düşersin net bir bilgim yok. İndirdiğin şeylerden kaynaklı olabilir veya E-Postanı kötü amaçlı bir platformda/sitede kullanmış, kayıt olmuş olabilirsin.

Chrome kullanıyorsanız sağ üstte 3 nokta olacak. Oradan ayarlara girin ve en aşağı inin. "gelişmiş" olacak. Gelişmişi açın ve yine en aşağı inin. Bilgisayarınızı temizleyin seçeneği var. İlk defa görüyorum fakat Chrome'un dediğine göre zararlı yazılım varsa bulup temizleyecek. Onu yaptıktan sonra da yine aynı ayarlar kısmından gizlilik ve güvenlik'e gelip tarama verilerini temizle seçeneğini seçerek temizleyebilirsin. Bot hesap durumuna neden düşersin net bir bilgim yok. İndirdiğin şeylerden kaynaklı olabilir veya e-postanı kötü amaçlı bir platformda/sitede kullanmış, kayıt olmuş olabilirsin.

Tamam deneyeceğim ve dönüş yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı