YouTube Beni Ne Zaman Önerecek?

Berk ync

Hectopat
Makaleler
2
Selamlar, 6 aydır haftada en az 3 video atıyorum. 60 Videoyu geçmiş durumda şuan kanalım ve kaliteli, etiketleri özenle seçilmiş videolar atıyorum ve buna özen gösteriyorum. Yardımlaşma sayfaları sayesinde 1000 aboneyi geçtim fakat aktif izleyicim yok. Nasıl bir taktik uygulayıp kanalımı büyütebilirim? Ne yapmam gerek önerilenlere çıkmam için arkadaşlar?

Önerilere çıkmak için sanırım Youtube başlık konusunda epey takıntılıydı diye biliyorum. Başlıklar dikkat ederseniz çoğu kanalda birbirine yakın şekilde yapılıyor. Bu durumu araştırmanızı tavsiye ederim.

Kısa ve tek bir kelime prim.
Yahu tanıdık da yokki şöyle bi tanıtımımı yapsa falan.. Prim yapmayı bilsem ne olacakki önerilenlere hiçbir videom çıkmadı hala.. Yani ne başlık koyarsam koyayım YouTube beni önermiyor. Acaba bi zamanı falan mı var ki?
Önerilere çıkmak için sanırım Youtube başlık konusunda epey takıntılıydı diye biliyorum. Başlıklar dikkat ederseniz çoğu kanalda birbirine yakın şekilde yapılıyor. Bu durumu araştırmanızı tavsiye ederim.
Bunu da denedim de olmuyor ya :D

Yahu tanıdık da yokki şöyle bi tanıtımımı yapsa falan.. Prim yapmayı bilsem ne olacakki önerilenlere hiçbir videom çıkmadı hala.. Yani ne başlık koyarsam koyayım YouTube beni önermiyor. Acaba bi zamanı falan mı var ki?

Bunu da denedim de olmuyor ya :D
Youtube bildiğim izlenen kanaları öneriyor ama işi bilenlere danışmalısın. Prim sadece ünlü arkadaşların kanalını önermesi değildir başka insanların videolarını izleyip yorumlayacaksın. İnsanların ilgisini çekecek başlıklar fotoğraflar koyacaksın.

Youtube bildiğim izlenen kanaları öneriyor ama işi bilenlere danışmalısın. Prim sadece ünlü arkadaşların kanalını önermesi değildir başka insanların videolarını izleyip yorumlayacaksın. İnsanların ilgisini çekecek başlıklar fotoğraflar koyacaksın.
Ama ben oyun kanalıyım. Pubg mobile oynuyorum ve bunu yayınlıyorum..

PUBG yerine daha fazla oynanan oyunlari secin. Su anda ne oynaniyor bilmiyorum ama Roblox filan oynayarak izlenme alabilirsin sanirim.
Deneyelim bakalım. Zaten PUBG sarmıyor artık sıkılmaya başladım. Önerilenlere girip en azından 1000'e yakın net izleyici almak hakkım sanırım...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı