YouTube "Bir Google ürününe erişememe" hatası

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, haftalardır bu sorunu çözmeye çalışıyorum. Şimdi benim YouTube hesabım çalınmıştı. Çaldıktan sonra kanalıma Bitcoin videoları yüklemişlerdi. Ben sonradan kanalı geri alabildim. Kanalı geri aldım attıkları videolar sildim. 1 gün sonra YouTube'a girdim ve bu ekran ile karşılaştım.

1631974016234.png

Ne yaparsam yapayım olmadı. Dedim bari farklı bir YouTube hesabına giriş yapayım o da olmuyor. Oturum aç diyorum direk olarak bu ekrana atıyor. Hayır bari hesabı ful sileyim başka hesap oluşturayım diyorum o da olmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba arkadaşlar, haftalardır bu sorunu çözmeye çalışıyorum. Şimdi benim YouTube hesabım çalınmıştı. Çaldıktan sonra kanalıma Bitcoin videoları yüklemişlerdi. Ben sonradan kanalı geri alabildim. Kanalı geri aldım attıkları videolar sildim. 1 gün sonra YouTube'a girdim ve bu ekran ile karşılaştım.

Eki Görüntüle 1168388

Ne yaparsam yapayım olmadı. Dedim bari farklı bir YouTube hesabına giriş yapayım o da olmuyor. Oturum aç diyorum direk olarak bu ekrana atıyor. Hayır bari hesabı ful sileyim başka hesap oluşturayım diyorum o da olmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Google arama motorunun ana sayfasından hesap ekleyince YouTube'da oturum aç deyip o hesabı seçebilirsiniz.

Tamamda o direk Google hesabı ekliyor. Ben YouTube hesabı olarak giriş yapmak istiyorum.

Hocam tarayıcınıza kayıtlı tek hesap olduğu için YouTube'a girmeye çalıştığınızda hali hazırda açık sadece tek hesap olduğu için onla girmeye çalışıyor ama yasaklısınız. Google hesabı açıp denerseniz soracaktır size hangisiyle girmek istiyorsunuz diye.
HM peki ben başka bir Google hesabı kullanıp. YouTube'ada başka bir hesap girsem oluyor mu?

Evet.

Hocam tarayıcınıza kayıtlı tek hesap olduğu için YouTube'a girmeye çalıştığınızda hali hazırda açık sadece tek hesap olduğu için onla girmeye çalışıyor ama yasaklısınız. Google hesabı açıp denerseniz soracaktır size hangisiyle girmek istiyorsunuz diye.

Evet.
Fakat öyle yapamıyorum oturum aç dediğimde direk oraya atıyor.

Sıkntı çıkarmayacaksa tarayıcı verilerinin hepsini sıfırlayın. Böylelikle giriş yapabilirsiniz.

''Tüm Zamanlar'' ibaresinin seçili olduğundan emin olun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-18 173222.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-18 173222.png
    46,2 KB · Görüntüleme: 2.047

Yeni konular

Geri
Yukarı