YouTube canlı yayınlarına atılan mesajlar gözükmüyor

snipertf2

Femtopat
Daha fazla  
Yayıncı sohbet chat'ini ekranda açmış çekiliş yapacak, ben oyun ismimi yazıyorum canlı yayındaki chat'e bakıyorum ben yokum. Gittim Chrome'dan denedim onda da aynı şey. VPN açtım onda da aynı şey. Ben nasıl düzelteceğim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka yayınlara katılın ve bir de orada deneyin. Eğer ki orada sorun olmazsa söylendiği gibi, engellenmiş olabilirsiniz.

Shadow Ban almış olabilirsiniz.

Sorun şu ki, shadow bandan kurtulmanın net bir yolu yok. Bir aralar bende bu sorunu yaşadım fakat kendi kendine çözüldü.

Başka yayınlara katılın ve bir de orada deneyin. Eğer ki orada sorun olmazsa söylendiği gibi, engellenmiş olabilirsiniz.

Başka yayıncılardada oluyor ama bazen olmuyor mesela 1 kere mesaj yazdım herkes tarafından görülüyor ondan sonra hiç görülmüyor.

A

Shadow ban almış olabilirsiniz.

Sorun şu ki, Shadow bandan kurtulmanın net bir yolu yok. Bir aralar bende bu sorunu yaşadım fakat kendi kendine çözüldü.

Aynı zamanda ben o yayıncının chatine bakıyorum bazı kişilerin mesajlarını gitmediklerini ve "beni görüyor musun?" gibi mesajlar atıyolardı.

Aynı zamanda ben o yayıncının chatine bakıyorum bazı kişilerin mesajlarını gitmediklerini ve "beni görüyor musun?" gibi mesajlar atıyolardı.
YouTube yorum algoritması tuhaf çalışır.

Geri
Yukarı