Youtube COPPA Yasası Nedir?

Çocuğa pepe açıyorsun Durex reklamı karşısına çıkıyor. Baba, Baba ben de bu balondan istiyorum diye ağlıyor sonra, gelde olayı açıkla.
Konunun bununla hiç ilgisi yok. Yaş aralığında olduğu için 18 yaş altı videolarda bu tür reklamlar görünmez zaten. YouTube hangi videoyu genelde hangi yaştaki kişilerin izlediğini biliyor.

Konu bu kanallara asla reklam verilmeyecek oluşu. Yani sıfır gelir. Yani bu kanallar anında sahipleri tarafından terk edilecek.

Konunun bununla hiç ilgisi yok. Yaş aralığında olduğu için 18 yaş altı videolarda bu tür reklamlar görünmez zaten. YouTube hangi videoyu genelde hangi yaştaki kişilerin izlediğini biliyor.

Konu bu kanallara asla reklam verilmeyecek oluşu. Yani sıfır gelir. Yani bu kanallar anında sahipleri tarafından terk edilecek.
İroni amaçlı yazdım, detaylandırmayı kendine anlatabilirsin. Ayrıca genel olarak göstermiyor ama göstermişliği çok var, geçmişi geçtim şu an bile yapıyorlar bunu.

Türkiye'de uygulanmayacak diye birsey duydum. Doğru mu? Ayrıca mail geldi. Herkese geliyor mu?Eskiden yüklediğim videolarda şartlar geçerli olacak mı? Bir sorum daha var
Bu yasayı çıkaran kim? Onu boğazlayacak!
Türkiye'de uygulanmayacak diye birsey duydum. Doğru mu? Ayrıca mail geldi. Herkese geliyor mu?Eskiden yüklediğim videolarda şartlar geçerli olacak mı? Bir sorum daha var
Bu yasayı çıkaran kim? Onu boğazlayacam!

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı