YouTube deney kanalları ne kadar kazanır?

genelikle deney videoları çok merak edilir ve bu yüzden izlenmek oranı yüksek ama hangi konu ile ilgili olacak?
Deney değil aslında daha saçma, işe yaramaz ama insanların hoşuna gide bilecek ama evde yapılamayacak deneyler yapmak, Örnek veriyorum 10 litre tuz ruhunun içine 1 kg alüminyum atarsak ne olur diye.

Deney değil aslında daha saçma, işe yaramaz ama insanların hoşuna gide bilecek ama evde yapılamayacak deneyler yapmak, Örnek veriyorum 10 litre tuz ruhunun içine 1 kg alüminyum atarsak ne olur diye.
hocam tehlikeli işler yapmayın youtube'den ban yiyebilirsiniz daha kötüsü gören insanlar evlerinde deneyebilir ve kötü sonuçlara sebep olabilir. En iyisi izlenmek istiyorsanız ingilizce bir youtube kanalı açın basketbol klipleri futbol klipleri gibi şeyler paylaşın hem daha fazla para kazanırsınız.

hocam tehlikeli işler yapmayın youtube'den ban yiyebilirsiniz daha kötüsü gören insanlar evlerinde deneyebilir ve kötü sonuçlara sebep olabilir. En iyisi izlenmek istiyorsanız ingilizce bir youtube kanalı açın basketbol klipleri futbol klipleri gibi şeyler paylaşın hem daha fazla para kazanırsınız.
Aslında amacım sadece eğlenmek para 2. sırada 3. sırada ünlü olmak var 1. sırada eğlenmek. Bahsettiğim olayların daha donanımlı olup yapan kişiler var onlar ban yemiyor ise bende yemem muhtemelen sadece deneyi yapmayı planlıyorum konuşma yapmam diye düşünüyorum.

Zaten futbol ve basketbol klipleri youtubede tutsa bile para kazanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı