Youtube Ego Savaşları - Diss Modası

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Youtube denen çöplüğe her girdiğimde muhakkak şu Diss videolarından birkaçına rastlıyorum.
Ne kadar kafası boş, bir baltaya sap olmayacak, karaktersiz adam varsa çoğu bu videolara dahil olmuş durumda.

Karakter sahibi bir insan olma çerçevesinden uzaklaşmadan bu videolara dahil olabilen insanlar da var. En basitinden bir ; Kafalar kanalından Bilal'i halktan biri olarak görüyorum, bozulmamış bir insan olarak görüyorum şahsen, samimi buluyorum ve seviyorum.

Ama yeni yetme bazı veletler bu işten kazanmışlar bilmem kaç milyar parayı. Hobbadalak araba galerilerine, lüks araç kiralamaya. Paranın insanları ne hale getirdiklerinin kanıtı gibiler. Bir insanın para karşısında ne kadar bozulabileceğinin kanıtı bu insanlar.

Ulan zürafa terbiyecisi, sen o lüks araçları arkana alıp birilerine hava attığında kendini Fatih Sultan Mehmet mi sanıyorsun?
Şu hayattaki tek vasfı maddi imkanlarıyla daha doğrusu olmayan maddi imkanlarıyla, maddi imkansızlıklarıyla millete hava atmak - fenomen olmak olan beyinsiz insan müsveddeleri ; Karaktersizsin güzel kardeşim karaktersiz. Merhametsizsin, düşüncesizsin, samimiyetsiz, görmemişsin.

Karakteriniz daha bu yaşlarda bu kadar bozulabiliyorsa ilerleyen yaşlarda siz insan olma özelliğini de kaybedeceksiniz. Doğduğunuzda evrenin en şahane, fani varlığıydınız. Şimdi ise evrenin en karaktersiz insanları olma yolunda ilerliyorsunuz :)

Sizin çevrenizdeki insanlardan da hayır gelmez ben söylüyorum, karaktersiz bir insanın karakterli bir arkadaşı da olmaz. Hiç resimlerini - kanallarını paylaşıp abone kastırtmayalım kendilerine.
Lütfen düşüncesiz ve karaktersiz insanlara destek olmayın. Halktan insanları seyredin arkadaşlar.

Bu mahlukatlar görmemiş, sonradan görme oldukları için bu duruma gelmişler.
Bırakın kendi aralarında debelenip dursunlar, arka planda bindikleri arabalarla kendilerini insan zannetmeye devam etsinler :) 2 gün önce okulda insan yerine konup konuşulmayan insanlar bugün sosyal medyada kendini kral ilan ediyor, bir havalara giriyor. Girmeyin bu havalara, çoluk çocukla uğraştırmayın insanları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Iyi hoş diyorsunuz katılıyorum size ama şöyle bir gerçek var. Adamların geliri aylık en az 20 bin vardır. Türkiye'de bu parayı kazanacağınız bir alan söyleyin. Kesinlikle iyi bir yere gelmeden alamazsınız. Ama adamlar saçma videolarla izleniyor ve hayatlarının tadını çıkarıyor. Böyle bir durum varken haliyle hangi konsept izleniyorsa onu çekiyorlar. Mantıklı çünkü izleyenleri fazla. Geçim derdi diye bişey yok mis gibi iş.

@Voltran Ben işleri kötü demiyorum, aralarından bazıları kazanıyor büyük miktarlar. O boş kafaları, karaktersiz ruhlarıyla kazanıyorlar, bununla alıp veremediğim yok. Atıyorum, bir Orkun Işıtmak'ı karaktersiz bulmuyorum, aksine beyefendi bir genç olarak görüyorum.

Ama maden ocağında çalışıp bindikleri otobüs kirlenmesin diye ayakta giden insan niree, kazandığı parayla, eviyle veya arabasıyla millete hava atan, her fırsatta böbürlenen bu itler niree?

Bir insan ne kadar zengin olursa olsun yokluk nedir bilmeli, yokluk çeken insanı tanımalı, düşünceli olmalı. Ben bir ülke kuracak olsam böyle köpeklere mama vermem, bundan bahsediyorum yalnızca.

Aleyna Tilki ile aynı kafa bunlar, tabi ortalıkta bir kafa varsa.

Youtube sadece dota 2 videolarını izlemek için giriyorum 1 aydır. Eskisi gibi sarmıyor. Belki kış günü geri dönerim. Dışarıda olduğum için saten zamanım olmuyor izleyecek.

Hiç sorma oğlum ya, her gün küfür etmekten dilim yoruldu. Şu Enes Batur denen şarlatanı gördükçe cinlerim tepeme geliyor. Hadi bu adamlar pırasa be kardeşim kim izliyor bunları, hangi kedi suratlılar? Hangi hıyar tarlaları, hangi dişsiz böcekler izliyor, hangi at kılları?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı