Youtube Ego Savaşları - Diss Modası

@Voltran Ben işleri kötü demiyorum, aralarından bazıları kazanıyor büyük miktarlar. O boş kafaları, karaktersiz ruhlarıyla kazanıyorlar, bununla alıp veremediğim yok. Atıyorum, bir Orkun Işıtmak'ı karaktersiz bulmuyorum, aksine beyefendi bir genç olarak görüyorum.

Ama maden ocağında çalışıp bindikleri otobüs kirlenmesin diye ayakta giden insan niree, kazandığı parayla, eviyle veya arabasıyla millete hava atan, her fırsatta böbürlenen bu itler niree?

Bir insan ne kadar zengin olursa olsun yokluk nedir bilmeli, yokluk çeken insanı tanımalı, düşünceli olmalı. Ben bir ülke kuracak olsam böyle köpeklere mama vermem, bundan bahsediyorum yalnızca.

Aleyna Tilki ile aynı kafa bunlar, tabi ortalıkta bir kafa varsa.
Hiç sormayın katılıyorum size. Bu durumdan ben de hiç hoşnut değilim ne yazık ki. Gereksiz youtube kanalları en çok izlenen ve takip edilenler. Birçok yararlı kanal bunların yanında sönük kalıyor. En azından hak edenler onlar. Bunlarsa dediğiniz gibi ortada hangi emeğe karşılık bu kadar kazanıyor meçhul.

Sadece yotuberlar değil ki ülkenin geneli sapıtık. Beyin bedava ama alan yok, demek ki pek ilgi görmüyor bedava şeyler. Pahalı yapacaksın bak nasıl herkes akıllanıyor.:ROFL:

Bugün haberleri izliyorum, o ötekini kesmiş, beriki karısını delik deşik etmiş, bi tanesi; engelli karısıyla bir adamı konuşurken görmüş, yarı çıplak evden çıkıp adamı öldürmüş, biri 30.000 TL dolandırılmış...:LOL:

Valla milletçek kafayı yedik.:technopat:

Belki biraz sert eleştiriyor olabilirim ancak ben her insanın bir nebze düşünceli olmasını isterim.
Sokağa çıktığında 12 yaşında, elinde karton toplama arabası olan çocukları görüyorsan arkana bilmem kaç bin liralık arabaları alıp hava kasmanın bir anlamı yok. Arkasına arabayı alıyor çünkü sergileyebileceği başka bir şeye sahip değil, beyni düşünemiyor veya düşünce üretemiyor.
Yaşadığın şehirdeki insanların belki yarısı ay sonu kirayı nasıl denkleştireceğini düşünürken senin, gerine gerine evini bizlerin gözüne sokman doğru bir şey değildir.

Bu insanlara özenen ufak yaşta genç arkadaşlarımız da var, gidin Ali Göngör'e Recep Baltaş'a özenin, en azından bakkalda kazıklanmazsınız. Recep Abi çıkıp "Technopat Sosyal'den herkese merhaba, bugün Vega 560 inceliyoruz, lanet olsun çok zenginim" diyor mu :)

Belki biraz sert eleştiriyor olabilirim ancak ben her insanın bir nebze düşünceli olmasını isterim.
Sokağa çıktığında 12 yaşında, elinde karton toplama arabası olan çocukları görüyorsan arkana bilmem kaç bin liralık arabaları alıp hava kasmanın bir anlamı yok. Arkasına arabayı alıyor çünkü sergileyebileceği başka bir şeye sahip değil, beyni düşünemiyor veya düşünce üretemiyor.
Yaşadığın şehirdeki insanların belki yarısı ay sonu kirayı nasıl denkleştireceğini düşünürken senin, gerine gerine evini bizlerin gözüne sokman doğru bir şey değildir.

Bu insanlara özenen ufak yaşta genç arkadaşlarımız da var, gidin Ali Göngör'e Recep Baltaş'a özenin, en azından bakkalda kazıklanmazsınız. Recep Abi çıkıp "Technopat Sosyal'den herkese merhaba, bugün Vega 560 inceliyoruz, lanet olsun çok zenginim" diyor mu :)

Bir de o var, daha teknoloji üretemiyoruz, bir araba yapamıyoruz, elin Alman'ının, İtalyan'ının yaptığı ve sana sattığı arabalarla caka satıyoruz. La elin gevuru kendi arabasıyla bu kadar caka sattığını görmedim ben.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar birbirine lafları sokuyorlar inceden sokuyorlar sonrada diyorlar ki biz arkadaşız hepsini çok seviyorum hadi oradan :D :D :D

@Voltran Ben işleri kötü demiyorum, aralarından bazıları kazanıyor büyük miktarlar. O boş kafaları, karaktersiz ruhlarıyla kazanıyorlar, bununla alıp veremediğim yok. Atıyorum, bir Orkun Işıtmak'ı karaktersiz bulmuyorum, aksine beyefendi bir genç olarak görüyorum.

Ama maden ocağında çalışıp bindikleri otobüs kirlenmesin diye ayakta giden insan niree, kazandığı parayla, eviyle veya arabasıyla millete hava atan, her fırsatta böbürlenen bu itler niree?

Bir insan ne kadar zengin olursa olsun yokluk nedir bilmeli, yokluk çeken insanı tanımalı, düşünceli olmalı. Ben bir ülke kuracak olsam böyle köpeklere mama vermem, bundan bahsediyorum yalnızca.

Aleyna Tilki ile aynı kafa bunlar, tabi ortalıkta bir kafa varsa.
Orkun Işıtmak'ta boş abi, geçen "Pervane'ye elimi soktum, parmağım kırıldı" gibi saçma bir videosu vardı yani.

İyi olduğunu düşündüğüm bir kaç yayıncı dışında gerisi çöp. Adamlar yayıncılığın kanal açıp maymunluk yapmak olduğunu sanıyorlar. Yok biri birine bir şeyler diyor. Yok diğeri toplu diss içeren bir şarkı yazıyor. İyice savaş alanına döndü.

Bir de bunlara özenip hep Pro Geyming (!) ürünler üreten Reyzır set dizip hava atıyorlar. Bilmiyorlar ki o 1000TL'lik klavyenin 500TL'lik klavyeden daha kötü olduğunu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı