YouTube görüntü kalitesini mi düşürdü?

Twoberk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu YouTube kaliteyi mi düşürdü? 1080p'de bile görüntü hafif piksel gibi bir tek bende mi böyle, bunun çözümü yok mudur? Yoksa YouTube pandemide bitrate düşürmüştü halen yükseltmedi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu YouTube kaliteyi mi düşürdü? 1080P'de bile görüntü hafif piksel gibi bir tek bende mi böyle, bunun çözümü yok mudur? Yoksa YouTube pandemide bitrate düşürmüştü halen yükseltmedi mi?

Bana da öyle geliyor sanki 2014'teki 1080p ile 2023'teki 1080p aynı değil gibi önceden 480p bile kaliteliyken şimdi 720p bile çöp gibi galiba videoların bitrateleri düşmüş.

Merhabalar, bu YouTube kaliteyi mi düşürdü? 1080p'de bile görüntü hafif piksel gibi bir tek bende mi böyle, bunun çözümü yok mudur? Yoksa YouTube pandemide bitrate düşürmüştü halen yükseltmedi mi?
Evet aynı sorunu ben de yaşıyorum. Şu anda da "1080p Gelişmiş bit hızı" diye bir şey koymuşlar.
Bence bunu seç, daha iyi gibi görünüyor.
Tamamen saçmalık.

Merhaba, bu YouTube kaliteyi mi düşürdü? 1080P'de bile görüntü hafif piksel gibi bir tek bende mi böyle, bunun çözümü yok mudur? Yoksa YouTube pandemide bitrate düşürmüştü halen yükseltmedi mi?

Aynen bende de öyle bazı videolarda gelimşmiş pixel gibi bir şey var premium özel acaba onlaramı taşıdı?

Yeni konular

Geri
Yukarı