YouTube hesabı kendi kendine başka kanallara abone oluyor

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Benim YouTube hesabım kendi kendine başka yabancı kanallara abone olup duruyor. Çok önceden abone sitesine kaydolmuştum ama yetkisini kaldırmıştım direk 2 3 gündür bakıyorum 3. taraf sitelere erişim bölümüne herhangi bir program gözükmüyor hesabın şifresini düzenli olarak değiştiriyorum da lütfen yardımcı olur musunuz?

Benim YouTube hesabım kendi kendine başka yabancı kanallara abone olup duruyor. Çok önceden abone sitesine kaydolmuştum ama yetkisini kaldırmıştım direk 2 3 gündür bakıyorum 3. taraf sitelere erişim bölümüne herhangi bir program gözükmüyor hesabın şifresini düzenli olarak değiştiriyorum da lütfen yardımcı olur musunuz?
Eğer Abone hilesi gibi bir sitelere abone olduysanız gayet doğal. O site sizi başka kanallara abone ediyor. Çözüm olarak o sitenin aboneliğini kaldırabilirsiniz. Bir daha ki sefere böyle gereksiz sitelere abone olmamanızı öneririm.

Eğer Abone hilesi gibi bir sitelere abone olduysanız gayet doğal. O site sizi başka kanallara abone ediyor. Çözüm olarak o sitenin aboneliğini kaldırabilirsiniz. Bir daha ki sefere böyle gereksiz sitelere abone olmamanızı öneririm.
Her yolu denedim fakat sonuç yine aynı sadece site aboneligi demişsiniz onu bulamadim açıkcası yardımcı olurmusunuz acil

Bende aynı problemden muzdaribim. Güvenlikten bakıyorum bağlantılı siteyi kaldırıyorum ama yinede abone oluyor

1-) Abone sitelerinde kanalınız varsa kaldırın.
2-) Şifrenizi zor bir şifre yapın kolay şifreler yapmayın.
3-) 2AD açın güvenlik artsın
4-) Tüm oturumları kapatın.
Hepsini yaptım ama sorun devam ediyor. Tüm cihazlardan çıkış yaparsam sorun bitecek büyük ihtimalle ama bulamadım.

Bu size yardımcı olabilir;

Geri
Yukarı