YouTube kanalım kendi kendine başka kanallara abone oluyor

haliltrr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) İ7-9750H CPU @ 2.60Hz 16GB Bellek
OMEN by HP Laptop 15-dc1xxx
2 yıl oldu sanırsam abone hilesi yapmıştım şimdi bir baktım 910 kişiye abone olmuş şifre değiştirdim 3.kişi hesap girenlere bakıyorum siliyorum diğer gün tekrar abone oluyor aynı Gmail üzerinden farklı hesap açıyorum ona bir şey olmuyor ama o abone olan hesabı YouTube üzerinden nasıl silerim bilmiyorum, silersem diğer kanala bulaşır mı onu da bilmiyorum.

2 yıl oldu sanırsam abone hilesi yapmıştım şimdi bir baktım 910 kişiye abone olmuş şifre değiştirdim 3.kişi hesap girenlere bakıyorum siliyorum diğer gün tekrar abone oluyor aynı Gmail üzerinden farklı hesap açıyorum ona bir şey olmuyor ama o abone olan hesabı YouTube üzerinden nasıl silerim bilmiyorum, silersem diğer kanala bulaşır mı onu da bilmiyorum.

E postamın komple hacklenmiş olma ihtimali? Sanmıyorum.

Aynı sorun bende de var. Ahmet baba Pro diye kanallara abone falan oluyor.

Bu mu hocam 😅
D4DBE5EA-B5F3-4BBE-AB70-A16D14EDE316.jpeg

Çoğu Hint 200 abone falan.

Sanırsam keylogger değil bu olay varken ben satın alma işlemleri yapıyordum çünkü.
Muhtemelen çok takipcisi olmayan kanallara aboneymişsiniz daha sonra o kanallar hacklenmiş veya satılmış, isimleri degiştiği için farklı kanal sanmışsınız.

Muhtemelen çok takipcisi olmayan kanallara aboneymişsiniz daha sonra o kanallar hacklenmiş veya satılmış, isimleri degiştiği için farklı kanal sanmışsınız.

Yok o kanallara abone değildim her gün abone olma sayım artıyor bugün 1000 civarı bir şey oldu.

Eskiden bende yapardım abone hile siteleri böyle çalışır. Abone olduğun kişiler de o siteden abone hilsei yapanlar. Otomatik karşılıklı abone olma botu gibi bir şey yani. Çözümü maalesef hatırlamıyorum.

Hesabın smm panele eklenmiş. Geçmiş olsun.

Hesabınıza erişimi olan uygulamalar kısmından YouTube TV veya tüm uygulamaların erişimini kes.
Çözüm tam olarak budur. Daha önce yaşayan birine aynen bu tarz bir yöntemle çözüm bulmuştum. Çözüm yok mu diye dolaşıyorsunuz adam yazmış okuyun az.

Çoğu Hint 200 abone falan.
Sen kullanırken ne düşünüyordun? Aboneler gökten mi yağacak? Senin gibilerin hesap erişimini alıp yine size pazarlıyorlar. Havuz mantığını bir türlü öğrenemedi bu millet. Gider beni nasıl kaydetmiş diye rehber uygulaması da indirirsin tam olur.

Çözüm tam olarak budur. Daha önce yaşayan birine aynen bu tarz bir yöntemle çözüm bulmuştum. Çözüm yok mu diye dolaşıyorsunuz adam yazmış okuyun az.

Sen kullanırken ne düşünüyordun? Aboneler gökten mi yağacak? Senin gibilerin hesap erişimini alıp yine size pazarlıyorlar. Havuz mantığını bir türlü öğrenemedi bu millet. Gider beni nasıl kaydetmiş diye rehber uygulaması da indirirsin tam olur.

O çözümü denedim zaten olmadı ve 2.si ben bu olayın işleyişini 2 yıl önce bilmiyordum o yüzden kandım bu tuzağa.

Geri
Yukarı