YouTube hesabı kendi kendine videolara beğeni atıyor

risay

Decapat
Arkadaşlar YouTube hesabım kendi kendine videolara like atıyor. 1600'den fazla like atmış. Ve 1 kanala abone olmuş. Bu like atılan videoların hepsi yabancı. Telefonda veya bilgisayarda virüs yoktu.

Hesabınız ele geçirilmiş olabilir, şifrenizi değiştirin ve bir daha olma ihtimalini azaltmak için ikili doğrulamayı açınız.

Maalesef evet. Ne yapmam gerekiyor? O hesapları nasıl kapatabilirim?
Web siteleri HTML/PHP ile kodlanıyor. Senin abone kasma programlarına giriş yapman veya kodları girmen komut satırına;
'abone ol } a kanalı' vb. komutlar girilmesine sebep olmuş.

Yani abone kasayım derken seni bir dakika yüzlerce kanala beğeni atacağın şekilde kullanmışlar. Bir daha abone kasma botlarını kullanmamanı tavsiye ederim.

Web siteleri HTML/PHP ile kodlanıyor. Senin abone kasma programlarına giriş yapman veya kodları girmen komut satırına;
'abone ol } a kanalı' vb. komutlar girilmesine sebep olmuş.

Yani abone kasayım derken seni bir dakika yüzlerce kanala beğeni atacağın şekilde kullanmışlar. Bir daha abone kasma botlarını kullanmamanı tavsiye ederim.
Ben bir ara kullandım daha kullanmadım. Sitenin iznini kaldırdım artık hesabımı kullanabilirler mi?
Bu atılan likeleri hepsini birden kaldırma gibi bir şansım var mı? Tek tek kaldırmak harbiden uzun sürüyor.

Geri
Yukarı