YouTube kanalı kendi kendine kanallara abone olup beğeni atıyor

Yulaf

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 3200G,MSI B450M-A PRO MAX,KINGSTON 240GB SSD,SEAGATE 1TB HDD,GSKILL 16GB 2X8 3200MHZ,RX470 4GB
Merhabalar, birkaç yıl önce YouTube abone botu sitelerine giriş falan yapmıştım o günden beri hala kendi kendine abone oluyor ve like atıyor. Her türlü çözümü denedim 2 kere şifremi değiştirdim 3. şahıs yazılımlarını engelledim fakat hala böyle oluyor. Mesela sabah kalkıyorum 10 kanala abone olunmuş ve ben bir kanala abone ola tıkladıktan sonra sayfayı yeniliyorum ve o kanala aboneliğim gidiyor. Çözüm olarak e-postamı mı silsem yoksa YouTube'da kanalımı mı silsem ve silersem ne olur? E-postama bağlı çoğu şey var.

Merhabalar, birkaç yıl önce YouTube abone botu sitelerine giriş falan yapmıştım o günden beri hala kendi kendine abone oluyor ve like atıyor. Her türlü çözümü denedim 2 kere şifremi değiştirdim 3. şahıs yazılımlarını engelledim fakat hala böyle oluyor. Mesela sabah kalkıyorum 10 kanala abone olunmuş ve ben bir kanala abone ola tıkladıktan sonra sayfayı yeniliyorum ve o kanala aboneliğim gidiyor. Çözüm olarak e-postamı mı silsem yoksa YouTube'da kanalımı mı silsem ve silersem ne olur? E-postama bağlı çoğu şey var.

Silme hesabı çözümü var.
1 dakika bekle.

Ekran Alıntısı.PNG

S-with-Access bu siteye git hesabınıza erişimi olan uygulamalara ıkla ekran görüntüsü at.

Öncelikle internet tarayıcının tüm her şeyi ve tüm zamanları dahil ederek geçmişini silmelisin. Önyüklemeler, cookiler falan. Bir de malware/antivirüs taraması yapman önemli. Hesabında da ne kadar aboneliğin varsa bence önce tümünü sil. Google veya youtube hesabına bağlı olan uygulamaları kontrol et. Bağlı olan bilmediğin ne varsa kaldır.

E-posta hesabımımı sileyim yoksa YouTube hesabımımı.

Önce Google Hesap>Güvenlik ayarlarından aşağıdaki bölüme git. Bak orada hesabımın bağlı oılduğu uygulamalar var. Sende de bu kabul ettiğin uygulamalardan biri yaşladığın probleme neden olabilir. Tüm bilmediklerinin veya hepsininin hesabına erişimini kaldır. Yukarıda dediklerimi de yap. Sonra bak bakalım halen devam edecek mi. Youtube kanalını yayın yapma amaçlı kullanıyorsan silmek de yazık olur.

1644594494631.png

Silme hesabı çözümü var.
1 dakika bekle.

Eki Görüntüle 1302043

S-with-Access bu siteye git hesabınıza erişimi olan uygulamalara ıkla ekran görüntüsü at.

Dediğinizi anlamadım ama ek bilgi vereyim sanırsam Android'den yapmıştım o abone olayını.

Android'de Google uygulamasına girip de aynı şeyi yapabiliyorsunuz. Siz dediğim menüyü bir zahmet araştırırsanız bulacağınıza eminim. Google'da bile "Google Hesabıma Bağlı Uygulamaları Kaldırma" şeklinde yazıp aratırsanız karşınıza çıkacaktır. Ekran görüntüsünde de özellikle karıştırmamanız için ben arattığımda çıkan ekranı paylaştım.

Yeniden merhabalar bir sorum daha var abone olayı sanırsam kesildi fakat şöyle bir sıkıntı var kanallara abone olamıyorum yani oluyorum sayfayı yenileyince abonelikten çıkıyor otomatik bunun çözümü nedir?

Bu belirttiğim adımları izleyerek mi sorunu çözdün merak ettim.

Kanal aboneliklerinin kendiliğinden iptal olması durumunun nasıl olduğunu bilmiyorum. Youtube ayarlarından bir şeyleri yanlış yapmış olabilirsin. Detaylıca bir kontrol et istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı