Çözüldü YouTube hesabım askıya alındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Öncelikle merhaba. YouTube hesabım 3 telif hakkı ihtarı sebebi ile askıya alındı. Telifi atan kişiyle anlaştık, ihtarlarını geri çekecek fakat nasıl yapacağını bilmiyor. Ben de bilmiyorum. Sizden ricam bunu karşıdaki kişi anlayacak şekilde anlatmanız ve telifleri kaldırınca kanalım ne zaman açılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle teşekkürler fakat geri çekme beyanı kağıda mı yazılacak ve resmi mi gönderilecek acaba yoksa google ın e postasına mı yazıcaz
E-posta ile metin olarak yazılacak. [email protected] adresine gönderilecek. Word'dan falan yazmayın. Direk benim belirttiğim biçimde yazın ve gönderin.
Öncelikle teşekkürler
Ne demek :)

Aynen bu biçimde yazıp gönderebilirsiniz;
Gönderdiğim Telif İhlali olan Videodaki Hak Talebimi Geri Çekmek İstiyorum.
www.youtube.com/watch?v=xxxxxxxxx (Sizin videonuz)
İsim yazmanız gerek. Örn. Ahmet Kaya. (İhlal talebinde bulunan kişinin ismi)
Telif hakkı ihlali yapıldığı iddia edilen bir videoyu kaldırdıysanız hak talebinizi e-postayla geri çekebilirsiniz. Bize şu bilgileri göndermeyi unutmayın:

1. Geri çekme beyanı ("telif hakkı ihlaliyle ilgili işbu hak talebimi geri çekiyorum" gibi)
  2. Söz konusu videoya ait eksiksiz URL (ör. www.youtube.com/watch?v=xxxxxxxxx)
  3. Elektronik imza (tam yasal adınızı girmeniz yeterli olur)
Geri çekme isteğinizi, hak ihlaliyle ilgili ilk hak talebini gönderirken kullandığınız e-posta adresinden [email protected] adresine gönderin. E-posta adresleri farklı olursa geri çekme isteğinizi işleme koyamayabiliriz.

Alıntı: support.google.com

Telif hakkı ihlali yapıldığı iddia edilen bir videoyu kaldırdıysanız hak talebinizi e-postayla geri çekebilirsiniz. Bize şu bilgileri göndermeyi unutmayın:

1. Geri çekme beyanı ("telif hakkı ihlaliyle ilgili işbu hak talebimi geri çekiyorum" gibi)
  2. Söz konusu videoya ait eksiksiz URL (ör. www.youtube.com/watch?v=xxxxxxxxx)
  3. Elektronik imza (tam yasal adınızı girmeniz yeterli olur)
Geri çekme isteğinizi, hak ihlaliyle ilgili ilk hak talebini gönderirken kullandığınız e-posta adresinden [email protected] adresine gönderin. E-posta adresleri farklı olursa geri çekme isteğinizi işleme koyamayabiliriz.

Alıntı: support.google.com
Öncelikle teşekkürler fakat geri çekme beyanı kağıda mı yazılacak ve resmi mi gönderilecek acaba yoksa google ın e postasına mı yazıcaz

E-posta ile metin olarak yazılacak. [email protected] adresine gönderilecek. Word'dan falan yazmayın. Direk benim belirttiğim biçimde yazın ve gönderin.
Öncelikle teşekkürler

Gönderdiğim Telif İhlali olan Videodaki Hak Talebimi Geri Çekmek İstiyorum.
www.youtube.com/watch?v=xxxxxxxxx (Sizin videonuz)
İsim yazmanız gerek. Örn. Ahmet Kaya. (İhlal talebinde bulunan kişinin ismi)

Çözüm
E-posta ile metin olarak yazılacak. [email protected] adresine gönderilecek. Word'dan falan yazmayın. Direkt benim belirttiğim biçimde yazın ve gönderin.

Gönderdiğim telif ihlali olan videodaki hak talebimi geri çekmek istiyorum.
www.youtube.com/watch?v=xxxxxxxxx (sizin videonuz)
Taha berk çelik (ihlal talebinde bulunan kişinin ismi)

Biliyorum sizi biraz yordum ama örneğin hangi videodan telifi kaldırcağını nereden bilecek.

Biliyorum sizi biraz yordum ama örneğin hangi videodan telifi kaldırcağını nereden bilecek.
Telif alan videolarınınız bilgilendirmesi mail adresinize gidiyor. Oradan linki alıp telifi atan kişiye gönderebilirsiniz. Aynı şekilde "Youtube Studio" üzerinden de telifli olan videolarınıza ve kimin telif attığına bakabilirsiniz.

Telif alan videolarınınız bilgilendirmesi mail adresinize gidiyor. Oradan linki alıp telifi atan kişiye gönderebilirsiniz. Aynı şekilde "YouTube Studio" üzerinden de telifli olan videolarınıza ve kimin telif attığına bakabilirsiniz.

Merhaba yine ben :) ama kanalım askıya alındığı için video linkini bulamadım ve Gmail'de gelmedi ne yapmam gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı