YouTube hesabım haksız kapatıldı

MUROCANX

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 4 senelik YouTube Premium hesabım aniden sözde sahte teliften kapatıldı. Ancak sahte telif atmadım birden fazla kez aynı video ya telif hakkı hak talebinde bulundum beredeyse 1.5 ay gibi süre geçti ayrıca bulunduğum kişi arkadaşım kendisinin de bu durumdan haberi var. Sizlerden ricam itiraz ne yazmam lazım ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 35A0604F-8CA5-4B41-8517-9B1F9FAAAFD2.jpeg
    35A0604F-8CA5-4B41-8517-9B1F9FAAAFD2.jpeg
    345,3 KB · Görüntüleme: 85
Merhaba. 4 senelik YouTube Premium hesabım aniden sözde sahte teliften kapatıldı. Ancak sahte telif atmadım birden fazla kez aynı video ya telif hakkı hak talebinde bulundum beredeyse 1.5 ay gibi süre geçti ayrıca bulunduğum kişi arkadaşım kendisinin de bu durumdan haberi var. Sizlerden ricam itiraz ne yazmam lazım ne yapmalıyım? Teşekkürler.
Destekle iletişime geç.

Boş yere kapanacak değildir illaki birşey yapmışsındır istemeden.

YouTube'a telifin gerçek olduğunu talep açarken ispatlamanız gerekiyor, yoksa talebi inceleyen botlar isteği sahte olarak algılıyor 3tane sahte istekten sonra kanalı kapatıyorlar, kendi hatanız.

Ek olarak bu fotoğraf inceleyle yapılmış gibi geldi, bu işlerle uğraşıyordum bir aralar YouTube attığı maillere "sonuç olarak" diye bir şey eklemez direk kanalınız kaldırıldı diyerek ek posta gönderir. Hem sahte telif maili hem de kanal kaldırma mailini aynı göndermez.

YouTube'a telifin gerçek olduğunu talep açarken ispatlamanız gerekiyor, yoksa talebi inceleyen botlar isteği sahte olarak algılıyor 3tane sahte istekten sonra kanalı kapatıyorlar, kendi hatanız.

Ek olarak bu fotoğraf inceleyle yapılmış gibi geldi, bu işlerle uğraşıyordum bir aralar YouTube attığı maillere "sonuç olarak" diye bir şey eklemez direk kanalınız kaldırıldı diyerek ek posta gönderir. Hem sahte telif maili hem de kanal kaldırma mailini aynı göndermez.
Yanlız telefondan inceleme yapılıyor muydu?

Boş yere kapanacak değildir illaki birşey yapmışsındır istemeden.
Acıkcası kanalda video yok sadece 2 tane aynı videoya telif gönderdim

Yalnız telefondan inceleme yapılıyor muydu?

Açıkçası kanalda video yok sadece 2 tane aynı videoya telif gönderdim.

Hocam kanal neden kapanmış onu belirtmemiş maili YouTube göndermiş olamaz. Böyle olması gerekiyordu.

Merhaba Kerem,​
İçeriğiniz incelendi ve Topluluk Kurallarımızın ciddi ya da tekrarlanan şekilde ihlal edildiği tespit edildi. Bu nedenle kanalınız YouTube'dan kaldırıldı.​

Sizin mailin doğrusu da attığım fotoğrafta göründüğü gibi bu maille uğraşılmış.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-08 095229.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-08 095229.png
    53,6 KB · Görüntüleme: 28
Hocam kanal neden kapanmış onu belirtmemiş maili YouTube göndermiş olamaz. Böyle olması gerekiyordu.

Merhaba Kerem,​
İçeriğiniz incelendi ve Topluluk Kurallarımızın ciddi ya da tekrarlanan şekilde ihlal edildiği tespit edildi. Bu nedenle kanalınız YouTube'dan kaldırıldı.​

Sizin mailin doğrusu da attığım fotoğrafta göründüğü gibi bu maille uğraşılmış.

Hocam attıgınız SS in aynısı bana da geldi tahrihlere bakarsanız anlarsınız ardından bu attıgım mail geldi kerem bey bana ne yapmam gerektigini söyleyğn lütfen bakın bir sürü itiraz mail attım ama nafile.

Dosya Ekleri

• AFC32025-F11E-4DFC-9E17-A4D718528440.png
    AFC32025-F11E-4DFC-9E17-A4D718528440.png
    201,9 KB · Görüntüleme: 27
Hocam attıgınız SS in aynısı bana da geldi tahrihlere bakarsanız anlarsınız ardından bu attıgım mail geldi kerem bey bana ne yapmam gerektigini söyleyğn lütfen bakın bir sürü itiraz mail attım ama nafile.

Hocam kanalı açtıramazsınız bunlarla botlar ilgileniyor ve telif gönderirken telifin doğru oldugunu kanıtlamazsanız kanalınız kapanıyor. Desteklere de botlar baktığı için kanalı açmanız imkansız gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı