YouTube hesabım kapatıldı

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Dostlarım bilgisayarıma virüs girmişti detayına aşağıdaki konudan bakabilirsiniz. Virüsleri sildim, şifremi değiştirdim, 2 adımlı doğrulama zaten açıktı ve tüm cihazlardan da çıkış yaptım. Ancak sabah YouTube'a giremediğimi fark ettim. Maillerimi kontrol ettiğimde kanalın kapandığını gördüm.

1668084784982.png
Hemen itirazda bulundum. Geri dönüş yapacaklarını söylediler.

1668084830542.png
Ardından mail yazdım acele edin gibisinden. Mesajımı aldıklarını ve mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacaklarını söylediler ama daha sonra böyle bir mail geldi.

1668084936866.png
1668084959796.png

Sizce geri alır mıyım hesabı? YouTube Music kullanıyordum ve playlistlerimin gitmesinden korkuyorum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs yüzünden mi hesabınız kapatıldı yani?
Bilgisayarıma virüs girmiş. Konuyu eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın. Virüs kanala videolar yüklemiş politikalara aykırı ve bu yüzden ihtar almış. Ben GitHub'a kaydolurken gördüm maillerimi kontrol ederken. Hemen tüm videoları vs. kaldırdım, yukarda dediğim güvenlik önlemlerini aldım. Bugün de YouTube'a girecekken hata aldım ve baktım ki hesabım kapanmış.

Playlistlerin gizli değilse hesabına offline olarak da erişebilirsin, şart olarak kullanıcı hesabını aratıp bulman lazım.

Playlistlerin gizli değilse hesabına offline olarak da erişebilirsin, şart olarak kullanıcı hesabını aratıp bulman lazım.
Playlistlerim gizliydi. Kanal aratınca çıkmıyor. Linke gittiğim zaman ise bu çıkıyor.
1668086582084.png

Bu mail, e-postanızın gönderilemediği anlamına gelir. Mailde böyle bir e-posta adresinin bulunamadığı yazıyor.
Tekrar ticket atayım o zaman.

Telif hakkı ihtarı olsaydı eğer savunma hakkın olabilirdi. YouTube platformu üzerinden politikalarına uymadığın için kapatmış. Savunamazsın ne yazık ki.

Telif hakkı ihtarı olsaydı eğer savunma hakkın olabilirdi. YouTube platformu üzerinden politikalarına uymadığın için kapatmış. Savunamazsın ne yazık ki.
Bilgisayarıma virüs girdiğini vs. yazmıştım ancak @Mexy1864 hocamın dediğine göre talebimin gönderilmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı