YouTube Hesabım kendi kendine yorum yapıyor

dandik veya ücretliyle hiç bir alakası yok piyasadaki birçok vpn senin hesabına giriş yapa bilir ip ni reklam firmalarına verebilir he ila vpn kullanmak isterseniz operanınkini kullanın
Alakası yok hocam, opera en kötü VPN dir hatta. Bilgilerini reklam şirketlerine satar. Zaten bütün VPN ler senin hesabına giriş yapabilir giriş yapmayan önemli.

Bende benzer bir durum yaşadım. Full korumalı 2AD olsun tel mail olsun hepsi tam olan ve giriş yaparken onay gerektiren kanala benim virüs sağlam olacak ki 23-24 tane bot üzeridnen video yüklenmiş ve videonuz kaldırıldı maili ile bunu fark ettim ve videoları kaldırdım. Youtube a yazdım dedim hesabım güvende değil birşey yapın. 2-3 gün sonra hesap spam videodan silindi ticket attım elbet kurtarırız ama gelelim sebebine.
Bende Vpn diyen arkadaşlara katılıyorum ondan olacakki operadan dan vpn i yavaş diye Chorme'a geçtim ve CyberGhost Vpn kullanıyordum oldukçada hızlıydı ama başka bir olma olanağı yok virüs taraması yaptım oda yok. Geri Opera'ya döneceğiz mecbur.
Veya hızlı ve ücretsiz/ucuz bir VPN önerisi olan var mı?

Şifrenizi değiştirin, 3.kişilere/uygulamalara verilen izinleri tekrar kontrol edin. Eğer zamanında bot vb bir uygulama girişiminiz olduysa bu olabilir ama şifre değişikliği ve izinler ile gitmesi gerekiyor. Olmazsa youtube'a mail atın. Çözemezlerse hesabınızı silmenizi tavsiye ediyorum çünkü sizin adınızda insanlara olmadık şeyler yazabilirler.
Hepsini denedim ama hiçbiri olmadı.

Bende de oluyordu hiçbir çaresi yok bir açık bulmuşlar öbür hesaplarımda sorun yoktu ama bu sorunun olduğu hesabı silmek zorunda kaldım çaresi yok email attıysan cevap geldi mi bu arada

Babaannemde benzeri oldu geçmişe bakınca s*p** videolar vardı telefonu ve hesabı değiştirdik olmadı hesabında sadece Babaannem kullanıyor hatta Telefon kartına virüs bulaşması gibi bir teorim var bu yüzden :D

Geri
Yukarı