YouTube hesabıma birisi giriyor

KokceliMehmet

Hectopat
Daha fazla  
YouTube izleme geçmişime baktığımda birisinin Müslüm babadan Hadiseye, DJ Snake'den Elanur'a kadar video izlediğini görüyorum. TV üzerinden bir bağlantı yapmış. Bizim salondaki TV'de youtube hesabım bağlı ama gecenin o saatinde herkes uyuyordu. Birisinin bizim TV'ye bağlanma şansı var mı veya herhangi birisi başka bir TV üzerinden hesabıma bağlansa bana uyarı mesajı gelmesi gerekmiyor mu? Gmail hesap yönetimine gidip bilgisayarım ve telefonum hariç bütün aletleri devre dışı bıraktım bakalım hala erişmeye devam edecek mi? Çok garip gerçekten nasıl böyle bir şey olabiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube izleme geçmişime baktığımda birisinin Müslüm babadan Hadiseye, DJ Snake'den Elanur'a kadar video izlediğini görüyorum. TV üzerinden bir bağlantı yapmış. Bizim salondaki TV'de youtube hesabım bağlı ama gecenin o saatinde herkes uyuyordu. Birisinin bizim TV'ye bağlanma şansı var mı veya herhangi birisi başka bir TV üzerinden hesabıma bağlansa bana uyarı mesajı gelmesi gerekmiyor mu? Gmail hesap yönetimine gidip bilgisayarım ve telefonum hariç bütün aletleri devre dışı bıraktım bakalım hala erişmeye devam edecek mi? Çok garip gerçekten nasıl böyle bir şey olabiliyor?
Komşun internet şifresini biliyorsa bağlanabilir.

YouTube izleme geçmişime baktığımda birisinin müslüm babadan Hadise'ye, DJ Snake'den Elanur'a kadar video izlediğini görüyorum. TV üzerinden bir bağlantı yapmış. Bizim salondaki TV'de YouTube hesabım bağlı ama gecenin o saatinde herkes uyuyordu. Birisinin bizim TV'ye bağlanma şansı var mı veya herhangi birisi başka bir TV üzerinden hesabıma bağlansa bana uyarı mesajı gelmesi gerekmiyor mu? Gmail hesap yönetimine gidip bilgisayarım ve telefonum hariç bütün aletleri devre dışı bıraktım bakalım hala erişmeye devam edecek mi? Çok garip gerçekten nasıl böyle bir şey olabiliyor?

YouTube hesabına bile bağlanacak kadar hala düşmüşse bir şey demiyorum.

Şifrenizi değiştirin. 2 adımlı doğrulamayı açın.
Onu yapacağım ama benim salondaki TV'ye yine youtube hesabıma bağlanmam gerek, tekrardan ona erişirse bir anlamı kalmayacak şifremi değiştirmemin. Acaba internetim üzerinden bir giriş mi oluyor ? Dün gece saatlerinde aşırı yavaşlama olmuştu ve o sıra Youtubedan bu videolar izlenmiş
Arkadaşın dediği gibi şifrenizi değiştirip iki adımlı doğrulamayı açın. Ayrıca internete biri bağlanıyor mu onu kontrol edin.
Onu kontrol etmenin bir yolu var mıdır ?

Onu yapacağım ama benim salondaki TV'ye yine YouTube hesabıma bağlanmam gerek, tekrardan ona erişirse bir anlamı kalmayacak şifremi değiştirmemin. Acaba internetim üzerinden bir giriş mi oluyor? Dün gece saatlerinde aşırı yavaşlama olmuştu ve o sıra YouTube'dan bu videolar izlenmiş.

Onu kontrol etmenin bir yolu var mıdır?

Modeminizi resetlemeniz ya da Wi-Fi şifresini değiştirmeniz belki işe yarayabilir. Ama diğer arkadaşlar ne der bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı