YouTube hesabıma erişim sağlayamıyorum

Rexwas

Centipat
Merhaba arkadaşlar benim zamanında bir YouTube kanalım vardı. Şifresini uzun süre girmediğim için unuttum. Hiçbir türlü giremiyorum. Daha hesaba telefon numaram bağlı kurtarma e postasına erişimim yok fakat tel no ile kurtarılabiliyordu. Ama ben alamıyorum. Twitter'den yazdım her yerden yazdım adamlara fakat ulaşılamıyor? Ne yapmam gerekli?

Merhaba arkadaşlar benim zamanında bir YouTube kanalım vardı. Şifresini uzun süre girmediğim için unuttum. Hiçbir türlü giremiyorum. Daha hesaba telefon numaram bağlı kurtarma e postasına erişimim yok fakat tel no ile kurtarılabiliyordu. Ama ben alamıyorum. Twitter'den yazdım her yerden yazdım adamlara fakat ulaşılamıyor? Ne yapmam gerekli?
3 Telif yemiş olup hesabınız kalıcı olarak askıya alınmış olabilir.

SS atar mısınız?

download.png

Burada kodu giriyorum. Girdikten sonra kurtarma e postası istiyor bende kurtarma e postasına erişimim yok diyorum. Sonra bir e posta istiyor onu yazdıktan sonra "Google bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı" diyor.
3 Telif yemiş olup hesabınız kalıcı olarak askıya alınmış olabilir.

Attığım videolar hala duruyor. Hiçbirinde eksilme bulunmamakta. Yani telifle alakası yok.(Kanal gözüküyor)

Eki Görüntüle 588711

Burada kodu giriyorum. Girdikten sonra kurtarma e postası istiyor bende kurtarma e postasına erişimim yok diyorum. Sonra bir e posta istiyor onu yazdıktan sonra "Google bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı" diyor.

Telefonum yanımda değil diğip SS atar mısınız.

Tamam yarın beklerim.

"
Hesabınızın güvende kalmasına yardımcı olmak için Google'ın bu hesabın size ait olduğunu onaylaması gerekir.
Hesabınızı kurtarmak için tekrar oturum açmayı deneyin:
  • Mümkün olan en fazla sayıda soruya yanıt verin.
  • Daha önce oturum açtığınız bir cihazı kullanın.
  • Ev veya iş yeri gibi tanıdık bir kablosuz ağ seçin" hatasını aldım.

"
Hesabınızın güvende kalmasına yardımcı olmak için Google'ın bu hesabın size ait olduğunu onaylaması gerekir.
Hesabınızı kurtarmak için tekrar oturum açmayı deneyin:
  • Mümkün olan en fazla sayıda soruya yanıt verin.
  • Daha önce oturum açtığınız bir cihazı kullanın.
  • Ev veya iş yeri gibi tanıdık bir kablosuz ağ seçin" hatasını aldım.

Her menüde SS atar mısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı