YouTube hesabımdaki video sahte telif yedi

hazernag

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1655361514579.png

YouTube videoma bu şahıs sahte telif attı ve kaldırılması için para istiyor :D ben nasıl kaldırabilirim bunu?

Ekran görüntülerini alıp YouTube'ye yollayın. YouTube kaldırır. Saatini falan da çektiniz mi zaten anlar onlar. Bende bir aralar yemiştim ama uğraşmamıştım. Sakın para vermek gibi bir tuzağa düşmeyin.

Kendi içeriğini yayınlamak için o üçkağıtçıya para verme.
Geri bildirim gönderip her türlü kanıtı sunun kimse kafasına göre telif atma yetkisine sahip değil.

Kendi içeriğini yayımlamak için o üçkağıtçıya para verme.
Geri bildirim gönderip her türlü kanıtı sunun kimse kafasına göre telif atma yetkisine sahip değil.

Geri bildirim gönderebilirsiniz. Hatırlatayım, içerik tamamen sana aitse geri bildirim gönder.

Çok abonen falan yoksa boş ver. YouTube desteğe falan yaz.

Ekran görüntülerini alıp YouTube'a yollayın. YouTube kaldırır. Saatini falan da çektiniz mi zaten anlar onlar. Bende bir aralar yemiştim ama uğraşmamıştım. Sakın para vermek gibi bir tuzağa düşmeyin.

Arkadaşlar sağ olun YouTube'a itiraz ettim ama YouTube yasal işlem falan diye diye karşı tarafa göndermiş girdiğim bilgileri. Telefon no adres falan şu an adamın elinde. Algoritmasına kadar çöpleşmiş bu platform.

Son düzenleyen: Moderatör:
adam illegal kafada takılıyor :D adamı istediğin kadar dava ile şikayet et umrunda olmaz. biraz kaşicam şimdi seni diye tehdit ediyor.
Para varsa düşünmeden dava edin.
Annesinin babasının başı ağırsın zaten yaşı tutmuyor ondan sonra bakın birdaha modemi açmaya cesareti yetiyor mu 😀
Çok gördük öylelerini.
Zamanında burada da vardı.

Geri
Yukarı