YouTube hesabında benim izlemediğim videolar gözüküyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Victus by HP 16-d1041nt 68P26EA intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 6GB RTX3060 FHD IPS 144Hz Win11 Gaming Notebook
Meslek
Öğrenci
YouTube hesabıma 1 haftadır başkası giriyor. İzleme geçmişinde sürekli Hz. Yusuf filmleri falan izlenmiş gözüküyor ama benden başka kimsede yok. Hesabın şifresini değiştirdim ve kayıtlı cihazlara baktım ama hala sorun devam ediyor. Artık çok sıkıldım ne yapsam olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube hesabıma 1 haftadır başkası giriyor. İzleme geçmişinde sürekli Hz. Yusuf filmleri falan izlenmiş gözüküyor ama benden başka kimsede yok. Hesabın şifresini değiştirdim ve kayıtlı cihazlara baktım ama hala sorun devam ediyor. Artık çok sıkıldım ne yapsam olmuyor.
Ailenizden biri kullanıyor olabilir.
Normalde hesabınız çalınsa Kripto para ile ilgili şeyler olurdu.

Dostum film izliyor musun? Film veya dizi sitelerinde YouTube reklamları oluyor büyük ihtimâl onlardır.

Ailenizden biri kullanıyor olabilir.
Normalde hesabınız çalınsa Kripto para ile ilgili şeyler olurdu.
yok eminim nerden izleyebilirki hem izlese hz.yusuf mu izler veya izlese söylerdi

Dostum film izliyor musun? Film veya dizi sitelerinde YouTube reklamları oluyor büyük ihtimâl onlardır.
izliyorum ama netflixden

Hocam sizden başkasının kullanmadığına eminsiniz değil mi ?
evet eminim

KMSpico kullanıyor musunuz?

Geri
Yukarı