YouTube hesabının askıya alınması

xeyro65

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Nedenini hiçbir şekilde bilmediğim halde hesabım askıya alınmış. Video paylaşan ya da diğer kanalların paylaştığı videolara yorum yapan birisi değilim. Hesabı nasıl geri alabilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 50
Daha 2 gün önce kanalımı açtırmıştım. Birazdan dönüş yapıcam.

Gmail'e bakın "Kanalınız YouTube'dan kaldırıldı" diye bir mail olması lazım ona girin. Daha sonra aşağı doğru kaydırın. Böyle bir şey olcak. Üstteki "Buradan" yazısına tıklayın daha sonra boşlukları doğru bir şekilde doldurup gönder diyin.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (22).png
    Ekran Görüntüsü (22).png
    14,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Gmail'e bakın "Kanalınız YouTube'dan kaldırıldı" diye bir mail olması lazım ona girin. Daha sonra aşağı doğru kaydırın. Böyle bir şey olcak. Üstteki "Buradan" yazısına tıklayın daha sonra boşlukları doğru bir şekilde doldurup gönder diyin.
Kanalımın URL sine nasıl ulaşabilirim ?

Tamam buldum

Buna bende uğraşmıştım, daha sonra aklıma YouTube'a yüklediğim videoyu discord da paylaştığım aklıma geldi. Orda hem video hem de kanal urlsi vardı. Ben de ordan kopyalayıp yapmıştım. Eğer sen de bi yerde kanal veya video urlni paylaştıysan öyle bulabilirsin. Onun dışında bilmiyorum.

Peki neden askıya alındı senin kanalın ?

Peki neden askıya alındı senin kanalın ?
Valorant Montage videolarımı daha iyi olması için korsan bir şekilde AE premium programını ücretsiz bir şekilde bi yerden indirdim. Daha sonra virüs çıktı 4 gmail hesabım da çalındı, ve youtube kanalımda 1-2 saat içinde 80 video paylaşıldı spam ve uygunsuz içerikten kanalım kapandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı