Youtube içerik tavsiyesi

Toygar Varlı

Hectopat
Oyun tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim.

Şu an elimden bulunan oyunlar ( PUBG, LOL, Minecraft, CSGO)

Bunlardan hangisi ile ilgili videolar çekeyim ya da başka oyun önerileriniz var mı?

( Hızlı gelişmek konusunu düşünerek cevap yazarsanız sevinirim. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Twitch gibi bir platforma yönelmek anlamsız değil. Ayrıca Minecraft'ı rafa kaldırmanı sana bir Dünya vatandaşı olarak, rica ediyorum. Ayrıca CS:GO ve PUBG'de izlenme alabilmek için iyice de oynaman yararlı olur ama ben şahsen kişini bu konuda ciddi hayalleri yoksa ve belirli erişkinliğe ulaşmamışsa video çekmesine de karşıyım.

Aynen arkadaşın da dediği gibi Minecraft'ı rafa kaldırman gerekiyor çünkü eski ve izlenmeyen bir oyun ayrıca kitlesi kanser ediyor diyebilirim.İkinci olarak gelişmek istiyorsan bu 3 oyunun yeterli olabileceğini sanmıyorum Youtube'da online oyunlar sevilir.R6,Gta 5,Friday 13th Night,ETS,Cs:go,PUBG,LOL,Party Panic,Blackwake,Sea of Thieves,H1Z1 oyunları önerdiğim birkaç oyun.

Minecraft'ı rafa kaldırman gerekiyor çünkü eski ve izlenmeyen bir oyun ayrıca kitlesi kanser ediyor diyebilirim
Buraya katılıyorum. Kitlesi genellikle 4-12 yaş arası (4 yaşa kadar düştü mü demeyin, evet o kadar düştü) olduğu için bu kitleden kanımca size çok bir yarar gelmez. En fazla "X abi seni çoq seviyoq yaw" gibi yorumlar gelir :).

Birde duydunuz mu bilmiyorum, 7 yaşındaki çocuk oyunda salıncak yapıyorlar diye salıncak yapmak istemiş ve kendini yaralamış, trajikomik bir olay. Gülsek mi ağlasak mı karar veremedim.
  • Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube ve oyun bitti. Bitti diyorum ama yine bir çok kanal oyun içeriği çekip büyüyecektir ama artık o eski havası yok. Youtube amacına göre farklı içerikler üretmeye bak derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı