YouTube içerik üreticilerinin çöpten başka bir şey olmaması

mertisincoming

Decapat
Daha fazla  
Bu aralar saçma sapan videolar görüyorum YouTube'da. Zamanında kaliteli içerik üreticileri vardı. Şimdi saçma sapan Roblox kanalları çoğalmaya başladı. Bir kişinin veya grubun fanı olup bazı insanlar da fanı olmayınca onları kötüleyen toxic kişiler çoğalmaya başladı. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu aralar saçma sapan videolar görüyorum YouTube'da. Zamanında kaliteli içerik üreticileri vardı. Şimdi saçma sapan Roblox kanalları çoğalmaya başladı. Bir kişinin veya grubun fanı olup bazı insanlar da fanı olmayınca onları kötüleyen toxic kişiler çoğalmaya başladı. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Youtube'nin böyle çöp bir yer olmasına sinirliyim. Ve ne zaman Shorts izlesem 1 kere bile olsa da K-Pop içeriği çıkıyor izlemesemde.

Wednesday'i aşko kuşko yapıyoz diye video çıktı bir de 😂

Her şey para olmuş. Götünü başını açanlar var bunun için.

Yeni konular

Geri
Yukarı