Youtube İçin 60 fps video hazırlama?

Mesutkomser

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın bilgisayar alacağım ve youtube'a başlayacağım. Ancak birkaç sorum var. Bir kere denemiştim bandicam ile videoyu 60 fps çekmiştim. Ancak prremiere pro'ya attığım zaman aşırı derecede ses kayması olmuştu. Bunu nasıl halledebilirim? Hani sonuç olarak 1080p 60 fps bir video çıkarmak istiyorum.

qwewqeqweqw.png
Zaten shadowplay kullanacağım ama benim sorunum videoyu hangi ayarlarda çekeceğim?

Adobe Premier Pro kullanmıştım meraktan, render alırken 60FPS çıkış al hatta youtube'ta hangi kalitede video vereceksen oradan tanımlanmış youtube ayarları var öyle çıkış al. Yüksek ayarda kayıt alabilirsin program kendini oyun içinde belli ettirmiyor bile.

Adobe Premier Pro kullanmıştım meraktan, render alırken 60FPS çıkış al hatta youtube'ta hangi kalitede video vereceksen oradan tanımlanmış youtube ayarları var öyle çıkış al. Yüksek ayarda kayıt alabilirsin program kendini oyun içinde belli ettirmiyor bile.

Ancak videoyu 60 fps çekersem programa atınca ses kayması oluyor. Videoyu 30 fps çekip render alırken mi 60 fps yapacağım? Bunu cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler :)

Bugüne kadar karşılaşmadım ses kaymasına, Premier Pro kullandım zaten başka program da durum nasıl bilemem.

Öncelikle merhaba. İlk sorununu videoyu 60fps çekerek ve export(çıkış) alırken fps'yi 60 fps olarak ayarlayarak çözebilirsin . Sequencede 1080p 60 fps olmayabilir sende 1080p 30 fps seçersin daha sonra yukarıda dediklerimi yaparsın. İkinci sorununa gelirsek videoda ses kayması yoktur sadece video tam yüklenmemiştir videoyu premiere proya attığın zaman sağ alt köşede sarı bir bar çıkar o dolduğu zaman ses kayması kalmaz. Umarım yararlı olur. İyi sosyaller...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı