YouTube için en iyi ekran kaydı programı

AQLOT

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba, 11 senedir 5 yaşından beridir YouTube'a video atan birisiyim ve son 2 yılda işi ilerlettim, en eski adamı olduğumu düşünüyorum 😇. Şimdi edit yapmaya geçtik, düzgün içerik yapmaya geçince programlara merhaba dedik fakat bazıları hoş karşılamadı. Örneğin Fraps, çok iyi bir kayıt programı 60FPS 1080P kayıt aldım, en rahat ve akıcı kayıt eden program, tek problemi aşırı büyük dosya boyutu çıkıyor, CS:GO oynarken bunu yaşadım. Yanlışlıkla kayıt tuşuna basmışım, HDD'ye baktım, 100GB boş alan olmuş 10GB, video boyutu 90GB çıkmış, bunu neyle editleyeceksin, nerede barındıracaksın? Bandicam'i zaten söylememe bile gerek yok, rezalet. Plays TV hiç iyi değil, Action kasıyor. Tek çare yine Bandicam'den devam ediyorum, OBS'yi denemedim. OBS ama hangisi? Open Broadcaster Software mi, yoksa OBS Studio mu? Daha bilmediğim programlar da var mı? 🤔
  • Sapphire R7 260X GDDR5 2 GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 ekran kartı
  • Intel Pentium G4560 3.5GHz 3MB LGA1151.
  • MSI H110M PRO-VD Intel H110 soket 1151 DDR4 2133MHz VGA&DVI anakart.
  • Kingston 8 GB HyperX Savage black DDR4 2133MHz CL13 PC RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem yayın hem video çektiğim için streamlabs obs kolayıma geliyor. Daha önce OBS kullandım bence SLO'nun arayüzü daha basit.

OBS Studio
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı